Pływanie

Piotr Mosoń
0

Kolejny dobry występ H2O Jastrzębie

25 maja Woli Krzysztoporskiej odbył się Drużynowy Wielobój Pływacki Dzieci 11-letnich. Klub Pływacki H2O Jastrzębie przywiózł z tych zawodów siedem medali.

2012-06-01 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
0

Jastrzębskie szkoły rywalizowały na basenie Laguna

Uczniowie jastrzębskich gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych rywalizowali w międzyszkolnych zawodach na basenie Laguna.

2012-04-20 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
Pawłowice: „Wodny raj” świętuje swoje 10-lecie
0

Już w najbliższy weekend Kryta Pływalnia „Wodny raj” będzie obchodzić swoje dziesiąte urodziny. Z tej okazji dla miłośników wodnych atrakcji zostaną przygotowane liczne pływackie niespodzianki.

2012-04-19 00:00 Autor: dk
Piotr Mosoń
0

Cztery złota Piotra Mosonia na Międzynarodowym Mityngu Pływackim

Zawodnik Klubu Pływackiego H2O Jastrzębie-Zdrój Piotr Mosoń okazał był bezkonkurencyjny na I Międzynarodowym Mityngu Pływackim w Oleśnicy.

2012-03-27 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
archiwum
0

Dobre występy w poszczególnych rocznikach odniosła sekcja H2O Jastrzębie w III rundzie Ligi Klubów Śląskich.

2012-02-27 00:00 Autor: Rafał Mosoń
0

H2O ma talenty oszlifowane na medal

Zawodnicy sekcji H2O Jastrzębie, podopieczni trenera Adama Koniarskiego, wrócili do domu z 22 medalami z I Ogólnopolskiego Mitingu Pływackiego Herby 2012, zorganizowanego 18 lutego br. pod hasłem „Szukamy młodych talentów” .

2012-02-21 00:00 Autor: Rafał Mosoń
0

Bardzo dobry występ pływaków H2O Jastrzębie-Zdrój w Myślenicach

12 medali zdobyli pływacy H2O Jastrzębie-Zdrój na odbywających się w Myślenicach Zawodach o Puchar SP Evandakti.

2012-01-31 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
Świetny występ Nautilusa na Słowacji
0

Nautilus Jastrzębie zwyciężył w IV rundzie Środkowoeuropejskiego Pucharu Młodzieży w pływaniu w płetwach, która w ubiegłą sobotę odbyła się Bańskiej Bystrzycy.

2011-12-13 00:00 Autor: Redakcja, źródło: ksnautilus.pl
Nautilus Jastrzębie drugi w Klubowym Pucharze Polski
0

W ubiegły weekend we Wrocławiu odbył się Finał Klubowego Pucharu Polski w pływaniu w płetwach. Nautilus Jastrzębie zajął 2. miejsce i nie zdołał obronić prowadzenia w klasyfikacji generalnej.

2011-11-30 00:00 Autor: Redakcja, źródło: SRiWR ''OLZA''
Pływanie: trzykrotne złoto Martyny Żarłok
0

Mieszkająca w Jastrzębiu Zdroju Martyna Żarłok zdobyła trzy złote medale w Mistrzostwach Polski Juniorów w pływaniu.

2011-07-25 00:00 Autor: Redakcja, źródło: um.radlin.pl