Pływanie

Zawodnicy Nautilusa dobrze spisali się na międzynarodowych zawodach ''Modry Mitink'' w Czechach
0

Zawodnicy Nautilusa z medalami międzynarodowych czeskich zawodów

W miniony weekend zawodnicy jastrzębskiej drużyny pływackiej KS Nautilus uczestniczyli w międzynarodowych zawodach „Modry Miting" w czeskim Nowym Jicinie.

2016-05-22 10:46 Autor: ps, źródło: KS Nautilus
Zawodnicy Klubu Sportowego Nautilus Jastrzębie-Zdrój znakomicie poradzili sobie na zawodach Pucharu Polski w Chodzieży
0

KS Nautilus: II runda Pucharu Polski w Chodzieży

Reprezentanci jastrzębskiego Klubu Sportowego Nautilus zdobyli w drugiej edycji Pucharu Polski w Chodzieży zespołowo III miejsce. Cała drużyna spisała się na medal, padło też kilka rekordów Polski, życiowych i klubowych.

2016-05-17 11:25 Autor: ps, źródło: KS Nautilus
Młodzi pływacy z jastrzębskiego klubu H2O zdobyli łącznie 12 medali na zawodach pływackich w Woli i Herbach
0

Młodzi zawodnicy Klubu Pływackiego H2O Jastrzębie-Zdrój z 12 medalami zawodów pływackich

Dwanaście medali z dwóch zawodów pływackich, w tym trzy złote, cztery srebrne i pięć brązowych, przywieźli w miniony weekend zawodnicy Klubu Pływackiego H2O Jastrzębie-Zdrój.

2016-04-21 10:00 Autor: ps, źródło: KP H2O Jastrzębie-Zdrój
KS Nautilus wywalczył III miejsce na zawodach I rundy Klubowego Pucharu Polski. Zuzanna Rzepka skończyła zawody z rekordem Polski
0

Jastrzębski KS Nautilus zajął miejsce na podium w I rundzie Klubowego Pucharu Polski. Zuzanna Rzepka z rekordem

W dniach 9-10 kwietnia rozpoczęła się I runda Klubowego Pucharu Polski w Olecku. W zawodach uczestniczyło 178 zawodników z 14 klubów. Wśród uczestników byli także zawodnicy jastrzębskiego Nautilusa.

2016-04-17 10:30 Autor: ps, źródło: KS Nautilus
Zawodniczki KS Nautilus, Zuzanna Rzepka i Klaudia Gorys zdobyły łącznie 4 medale w III rundzie Pucharu Świata we włoskim Lignano Sabbiadoro
0

Zawodniczki jastrzębskiego Nautilusa w III rundzie Pucharu Świata we Włoszech

W miniony weekend zawodniczki Klubu Sportowego Nautilus wzięły udział w kolejnej, III rundzie Pucharu Świata we włoskim Lignano Sabbiadoro.

2016-03-24 11:00 Autor: ps, źródło: KS Nautilus
Młodzi zawodnicy KS Nautilus zdobyli sporo medali i zajęli II miejsce i w Środkowoeuropejskim Pucharze Młodzieży
0

Młodzi pływacy jastrzębskiego Nautilusa z medalami Środkowoeuropejskiego Pucharu Młodzieży

Klub Sportowy Nautilus z Jastrzębia-Zdroju wziął udział w I rundzie Środkowoeuropejskiego Pucharu Młodzieży w Bańskiej Bystrzycy na Słowacji. Drużyna zdobyła II miejsce ustępując ekipie z Czech i wyprzedzając drużynę ze Słowacji.

2016-03-07 10:00 Autor: ps, źródło: KS Nautilus
Klub pływacki H2O zachęca do zapisów dzieci z roczników 2005, 2006 i 2007, które chciałyby zostać zawodnikami klubu
0

Lubisz pływać? Rusza rekrutacja dzieci do klubu pływackiego H2O

Czas ferii to doskonały sposób na pobudzenie aktywności sportowej i ruchowej u dziecka. Jedną z opcji jest pływanie - klub H2O właśnie uruchomił rekrutację.

2016-02-11 16:44 Autor: ps, źródło: H2O
Pływacy z jastrzębskiego Nautilusa dobrze spisali się na zawodach w Poznaniu. Zuzanna Rzepka ustanowiła rekord Polski
0

Udany występ zawodników KS Nautilus na pływackich zawodach w Poznaniu. Padł rekord Polski

Reprezentanci Klubu Sportowego Nautilus dniach 23-24 stycznia wzięli udział w pierwszej rundzie Pucharu Świata w Poznaniu. Padło wiele rekordów, zarówno życiowych, klubowych, jak i rekord Polski.

2016-01-26 13:00 Autor: ps, źródło: KS Nautilus
10 grudnia na pływalni Nautilus odbyły się pływackie zawody dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych
0

Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych wzięli udział w zawodach pływackich. Padł rekord

10 grudnia rozpływana młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych sprawdziła swoje umiejętności w zawodach na Lagunie.

2015-12-21 15:35 Autor: ps, źródło: MOSiR Jastrzębie-Zdrój