Pływanie w płetwach

0

Medale i nowe rekordy Polski. Kolejne znakomite występy jastrzębskich pływaczek

Zawodniczki KS Nautilus Jastrzębie wystartowały w Mistrzostwach Europy w pływaniu w płetwach, które odbyły się w Belgradzie.

2015-07-12 17:00 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Świetne wyniki KS Nautilus na Mistrzostwach Polski w pływaniu w płetwach

Zawodnicy KS Nautilus wzięli udział w Mistrzostwach Polski Seniorów, Juniorów i Juniorów Młodszych w pływaniu w płetwach.

2015-06-25 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Kolejne sukcesy KS Nautilus

W miniony weekend zawodnicy KS Nautilus wzięli udział w Mistrzostwach Polski kategorii D i E w pływaniu w płetwach, które odbyły się w Olecku.

2015-06-11 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Puchar Świata: KS Nautilus wraca z Olsztyna z medalami

W miniony weekend KS Nautilus wziął udział w kolejnej rundzie Pucharu Świata w pływaniu w płetwach w Olsztynie. Znakomicie spisała się młoda kadra klubu, która kilkukrotnie stawała na podium.

2015-04-16 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Nautilus: pływali walcząc o puchar Polski

25 zawodników KS Nautilus wystartowało w IV rundzie KPP w pływaniu w płetwach. Jak się spisali?

2013-10-24 00:00 Autor: mkor, źródło: KS Nautilus Jastrzębie-Zdrój
0

Pływacki Finał Pucharu Polski w weekend w Jastrzębiu

24 i 25 listopada na basenie Laguna przy ulicy Warszawskiej toczona będzie rywalizacja w Finale Klubowego Pucharu Polski w pływaniu w płetwach. Honorowy patronat nad zawodami objęli Marszałek i Wojewoda Śląski oraz oraz Prezydent miasta Jastrzębie. Organizator, Klub Sportowy Nautilus Jastrzębie, zaprasza wszystkich do kibicowania.

2012-11-21 00:00 Autor: gs, źródło: mat. pras.
25 medali Nautilusa w Toruniu
0

Nautilus Jastrzębie zajął drugie miejsce w III rundzie Pucharu Polski w pływaniu w płetwach, która w miniony weekend została rozegrana w Toruniu.

2012-10-25 00:00 Autor: gs, źródło: mat. pras.
Prezes Stowarzyszenia „Klub Sportowy Nautilus – Jastrzębie” Piotr Dyrszka przy odbiorze  Pucharu  I Rundy  Pucharu Polski w pływaniu w pletwach
0

Nautilus najlepszy w I rundzie Pucharu Polski

Po bardzo zaciętej i wyrównanej rywalizacji zawodnicy „Klubu Sportowego Nautilus-Jastrzębie” zwyciężyli w klasyfikacji generalnej I Rundy Klubowego Pucharu Polski, który w dniach 17-18.03.2012 rozgrywany był w Obornikach Wielkopolskich.

2012-03-23 00:00 Autor: Krzysztof Radomski – Nautilus Jastrzębie
Świetny występ Nautilusa na Słowacji
0

Nautilus Jastrzębie zwyciężył w IV rundzie Środkowoeuropejskiego Pucharu Młodzieży w pływaniu w płetwach, która w ubiegłą sobotę odbyła się Bańskiej Bystrzycy.

2011-12-13 00:00 Autor: Redakcja, źródło: ksnautilus.pl
Nautilus Jastrzębie drugi w Klubowym Pucharze Polski
0

W ubiegły weekend we Wrocławiu odbył się Finał Klubowego Pucharu Polski w pływaniu w płetwach. Nautilus Jastrzębie zajął 2. miejsce i nie zdołał obronić prowadzenia w klasyfikacji generalnej.

2011-11-30 00:00 Autor: Redakcja, źródło: SRiWR ''OLZA''