0

Pomarańczowi przegrywają ze Skrą Bełchatów

Jastrzębski Węgiel przegrał wczoraj z PGE Skrą Bełchatów i jednocześnie oddalił się od zdobycia brązowego medalu.

2015-04-16 1427 Autor: mkor, źródło: JW
0

Puchar Świata: KS Nautilus wraca z Olsztyna z medalami

W miniony weekend KS Nautilus wziął udział w kolejnej rundzie Pucharu Świata w pływaniu w płetwach w Olsztynie. Znakomicie spisała się młoda kadra klubu, która kilkukrotnie stawała na podium.

2015-04-16 2197 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

GKS wraca na zwycięską ścieżkę

Mecz z LKS Czaniec, który pierwotnie miał rozpocząć rundę wiosenną odbył się wczoraj i zakończył się zwycięstwem podopiecznych Grzegorza Łukasika 1:2

2015-04-15 1464 Autor: mkor, źródło: GKS1962
0

Wiosna w ruchu

Choć zima w tym roku długo nie odpuszczała, nie robiło to żadnego wrażenia na orientalistach klubu UKS ZSZ JEDYNKA spragnionych zawodów i treningów.

2015-04-15 1943 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Klub Biegacza MOSiR Jastrzębie zwycięża w Świętochłowicach

Reprezentacja Klubu Biegacza MOSiR Jastrzębie zwyciężyła w klasyfikacji drużynowej podczas XX Ogólnopolskich biegów uliczno-przełajowych zaliczanych do 44. masowych biegów przełajowych o Paterę Dziennika Zachodniego i Śląskiego TKKF. Miejsce na podium zajęły Maja Żmuda oraz Dagmara Dziuk.

2015-04-15 1819 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Relacja z plenerowego wycisku kobiecych ciał w Jarze Południowym

W ubiegłą sobotę odbyły się bezpłatne zajęcia fitness dla Pań w Jarze Południowym. Pogoda podczas pierwszego plenerowego wycisku kobiecych ciał była jak na zamówienie.

2015-04-15 1971 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Wiemy kto na pewno zostanie w JKH

Dzisiaj o 18:00 odbyła się konferencja prasowa Jastrzębskiego Klubu Hokejowego dotycząca bieżącej sytuacji w klubie, czyli m.in. szczegółów dotyczących budowy zespołu na sezon 2015/2016.

2015-04-14 2288 Autor: Mateusz Kornas
0

GKS przegrywa z rezerwami Górnika Zabrze

GKS 1962 Jastrzębie doznało pierwszej porażki w rundzie wiosennej. Lepsza od podopiecznych Grzegorza Łukasika okazała się być drużyna rezerw Górnika Zabrze, która zwyciężyła wczorajszego dnia na własnym stadionie 3:1.

2015-04-12 2036 Autor: mkor, źródło: GKS1962
0

Masz firmę lub zakład pracy? Weź udział w turnieju piłkarskim

W maju ruszy cykl turniejów Seger Cup 2015 przeznaczonych dla firm oraz zakładów pracy z naszego regionu. Zapisy potrwają do końca kwietnia.

2015-04-10 1829 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Oficjalne zakończenie sezonu na Jastorze już 15 kwietnia

Pierwsza drużyna Jastrzębskiego Klubu Hokejowego w prawdzie zakończyła już rozgrywki z srebrnym medalem, ale do oficjalnego zakończenia sezonu na Jastorze dojdzie 15 kwietnia.

2015-04-10 1702 Autor: mkor, źródło: mat. pras.