Ruszyły zapisy do GKS Jastrzębie FIFA League
0

Lubisz e-sport? Trwają zapisy do 2 sezonu FIFA League organizowanego przez GKS Jastrzębie. W tej edycji zwiększy się liczba zawodników, a uczestników z pewnością zaskoczy nowa, atrakcyjniejsza formuła rozgrywek.

2019-05-14 1144 Autor: ap
Aż 6 siatkarzy opuściło Jastrzębski Węgiel
0

Smutna wiadomość dla fanów siatkówki. Znamy nazwiska, których nie zobaczymy w składzie Jastrzębskiego Węgla w przyszłym sezonie. Zmiany w zespole dotyczą trzech środkowych dwóch przyjmujących oraz jednego rozgrywającego.

2019-05-10 3233 Autor: ap
Mamy siatkarskich mistrzów Polski!
1

W Krośnie Odrzańskim odbył się finałowy turniej o mistrzostwo Polski młodzików. Zespół z Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla okazał się najlepszy w stawce i sięgnął po mistrzostwo kraju! Gratulacje!

2019-05-08 2213 Autor: ap
Jastrzębski Klub Tenisa Stołowego najlepszy na Olimpiadzie
0

Ekipa tenisistów stołowych z Jastrzębia jest nie do pokonania! Jastrzębski Klub Tenisa Stołowego zanotował historyczny sukces podczas XXV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach halowych – Świętokrzyskie 2019. Gratulacje!

2019-05-07 1676 Autor: ap
Sportowy weekend. Jak grały nasze drużyny?
0

W meczu 32. kolejki Fortuna 1 Ligi drużyna GKS Jastrzębie przegrała przy Harcerskiej z ŁKS-em Łódź 0:2. Jak spotkanie skomentował trener naszego zespołu? Natomiast Granica Ruptawa pewnie zwyciężyła z Rafako Racibórz.ap

2019-05-06 1308 Autor: ap
Jastrzębski Węgiel: mamy brązowy medal mistrzostw Polski!
0

W ostatnim meczu zespół z Jastrzębia pokonał 3:0 Aluron Virtu Wartę Zawiercie i tym samym zdobył trzecie miejsce na podium mistrzostw Polski! Jednocześnie Pomarańczowi uzyskali prawo gry w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie. Brawo!

2019-05-05 2529 Autor: ap, JW