Jastrzębski Węgiel pokonuje Ślepsk Malow Suwałki w trzech setach
0

W meczu 5. kolejki PlusLigi Jastrzębski Węgiel pokonał MKS Ślepsk Malow Suwałki 3:0 i tym samym przełamał serię trzech przegranych przed własną publicznością.

2019-11-17 1603 Autor: JP, źródło: Jastrzębski Węgiel
GKS odwiedza przedszkolaki
0

W piątek (15 listopada) zawodnicy GKS-u Jastrzębie odwiedzili Publiczne Przedszkole nr 10 w Jastrzębiu-Zdroju.

2019-11-17 1796 Autor: JP, źródło: GKS Jastrzębie
JKH wbija kadrze PZHL 12 goli
0

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie zgodnie z planem pokonali w środowy wieczór na Jastorze Kadrę PZHL U23, dzięki czemu powiększyli przewagę nad wiceliderem z Tychów do ośmiu punktów. Połowę z tuzina goli dla naszego zespołu zapisali na swoje konta Radosław Sawicki i Jesse Rohtla, a przy dwóch bramkach asystował debiutujący w Jastrzębiu fiński obrońca Henri Auvinen.

2019-11-15 1191 Autor: JP, źródło: JKH
Jastrzębski Węgiel przegrywa w trzech setach z Indykpolem Olsztyn
0

W rozegranym awansem meczu 12. kolejki PlusLigi Indykpol AZS Olsztyn pokonał Pomarańczowych w trzech setach.

2019-11-13 2795 Autor: JP, źródło: Jastrzębski Węgiel
JKH zatrzymał halny z Podhala
0

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie we wtorkowy wieczór pokonali na Jastorze rozpędzone Podhale Nowy Targ 5:2 (1:0, 3:1, 1:1). Dorobkiem strzeleckim po naszej stronie podzielili się: Martin Kasperlik, Radosław Sawicki, Jesse Rohtla i Artem Iossafov.

2019-11-13 2324 Autor: JP, źródło: JKH
Czy JKH przełamie dziś dobrą passę Podhala?
0

Dziś i jutro hokeiści JKH GKS Jastrzębie rozegrają dwa kolejne spotkania, podejmując Podhale Nowy Targ oraz Kadrę PZHL U23. Początek obu meczów o godz. 18:00.

2019-11-12 1645 Autor: JP, źródło: JKH
52,5 tys. zł nagrody dla zawodników JKH
0

Zawodnicy i trenerzy Jastrzębskiego Klubu Hokejowego GKS Jastrzębie otrzymają od miasta nagrody w łącznej wysokości 52,5 tys. zł za zdobycie w 2018 roku Pucharu Polski.

2019-11-12 2943 Autor: AM, źródło Oficjalna strona miasta Jastrzębie-Zdrój
Remis GKS-u z Miedzią Legnica
0

W meczu 17. kolejki Fortuna 1 Ligi GKS Jastrzębie remisuje przy Harcerskiej z Miedzią Legnica 2:2. Bramki dla GKS-u zdobyli Jakub Wróbel i Farid Ali.

2019-11-10 1903 Autor: JP, źródło: GKS Jastrzębie
Wicemistrzowie Polski pokonują Jastrzębski Węgiel w trzech setach
0

W meczu 4. kolejki PlusLigi Jastrzębski Węgiel uległ w trzech setach wicemistrzom Polski, Projektowi Warszawa.

2019-11-10 2401 Autor: JP, źródło: JW
GKS remisuje z Niecieczą
0

W meczu 16. kolejki Fortuna 1 Ligi GKS Jastrzębie remisuje na wyjeździe z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza 2:2. Gospodarze dwukrotnie wychodzili na prowadzenie, ale nasi zawodnicy za każdym razem zdołali doprowadzić do wyrównania.

2019-11-04 1507 Autor: źródło: GKS Jastrzębie