Poznali terminiarz. Rezerwy JKH GKS Jastrzębie zagrają w I Lidze
0

3 września rozpoczną się rozgrywki I Ligi Hokeja. Wśród czternastu zespołów rywalizujących ze sobą znajdzie się także druga druzyna JKH GKS Jastrzębie. W zespole występować będą głównie młodzi zawodnicy. Sezon rusza 3 września.

2022-07-29 783 Autor: KB, źródło: JKH GKS Jastrzębie
Pewny awans. GKS Jastrzębie 4:1 Sokół Ostróda
0

GKS Jastrzębie pokonał na własnym boisku Sokoła Ostróda 4:1 i pewnie awansował do kolejnej rundy Pucharu Polski. Jastrzębianie już w 6. minucie prowadzili 2:0 i konsekwentnie utrzymywali przewagę. W drugiej połowie dołożyli kolejne dwa trafienia. Losowanie par 1/32 finału Pucharu Polski już w piątek.

2022-07-28 1049 Autor: KB, źródło: gksjastrzebie.com
Dziś grają. GKS Jastrzębie rozpoczyna grę w Pucharze Polski
0

Już dziś GKS Jastrzębie rozpocznie zmagania w Pucharze Polski. W meczu rundy wstępnej rywalem jastrzębian będzie Sokół Ostróda. Mecz na Stadionie Miejskim o godzinie 18:00.

2022-07-27 1009 Autor: KB
Rozpoczną na Jastorze. JKH GKS Jastrzębie poznał terminarz
0

JKH GKS Jastrzębie poznał terminarz na sezon 2022/23. Rozgrywki rozpoczną się we wrześniu, a jastrzębski klub pierwsze trzy mecze zagra na własnej tafli. Pierwszym rywalem JKH będzie Zagłębie Sosnowiec, to spotkanie odbędzie się 9 września.

2022-07-26 839 Autor: KB, źródło: JKH GKS Jastrzębie
Sukces tenisistek stołowych. Złoto Mistrzostw Europy
0

Ostatnie tygodnie to sukcesy w dziedzinie tenisa stołowego. Anna Kubiak, jastrzębianka zdobyła złoty medal Drużynowych Mistrzostw Europy w Belgradzie. Natomiast weteranka, Dorota Paluch wywalczyła brąz na mistrzostwach w Rimini.

2022-07-25 702 Autor: KB, źródło: miasto Jastrzębie
Polkowice górą. GKS Jastrzębie 0:2 Górnik Polkowice
0

W drugiej kolejce sezonu 2022/2023 GKS Jastrzębie przegrał na własnym stadionie z Górnikiem Polkowice 0:2. Szybko ustalony został wynik tego starcia. Już w 18. minucie goście prowadzili różnicą dwóch bramek i do końca spotkania nie oddali prowadzenia. Mimo przewagi w drugiej połowie meczu Jastrzębianie nie zdołali zdobyć ani jednej bramki.

2022-07-25 763 Autor: KB, źródło: gksjastrzebie.com
Sparing z izraelską drużyną. Minimalna porażka GKS-u Jastrzębie
0

Wczoraj rozegrany został mecz sparingowy pomiędzy Hapoelem Jerozolima a GKS-em Jastrzębie. Drużyna z izraelskiej Ekstraklasy okazała się minimalnie lepsza od jastrzębian i zwyciężyła 3:2. Mecz rozgrywany był na terenie Cracovia Training Center w Rącznej.

2022-07-22 1019 Autor: KB
Wrócili na taflę. JKH wznawia treningi
0

Do pierwszego meczu sparingowego jeszcze dwa tygodnie, ale zawodnicy JKH GKS Jastrzębie już teraz zakończyli swoje urlopy i powrócili do treningów. W poniedziałek odbył się pierwszy trening na tafli lodowiska „Jastor”.

2022-07-21 944 Autor: KB, źródło: JKH GKS Jastrzębie
Powrót do klubu. Kacper Kawula w GKS-ie Jastrzębie
0

Wychowanek Szkółki Piłkarskiej MOSiR Jastrzębie-Zdrój oraz były zawodnik jastrzębskiego GKS-u ponownie dołączył do klubu z Harcerskiej. Kacper Kawula związał się rocznym kontraktem z możliwością przedłużenia o kolejny. Kawula w ostatnim czasie występował w Ruchu Chorzów.

2022-07-20 1099 Autor: KB, źródło: GKS Jastrzębie
Farid Ali kontuzjowany. Ponad miesiąc przerwy
0

W sobotnim meczu rozgrywek 2. Ligi zawodnik GKS-u Jastrzębie, Farid Ali został poważnie kontuzjowany. Zawodnika czeka ponad miesiąc przerwy od gry. Ali zszedł z boiska już w 21. minucie po zderzeniu z zawodnikiem Wisły Puławy.

2022-07-18 701 Autor: KB, źródło: gksjastrzebie.com