III Otwarte Mistrzostwa Śląska w Siatkówce Plażowej

Dzisiaj o 9:30 na terenie Kąpieliska Zdrój odbyły się III Otwarte Mistrzostwa Śląska w Siatkówce Plażowej im. Rufina Dudy. Do zawodów zgłosiło się 17 par ale przybyło 15. Ze względu na wysoką temperaturę każdy set rozgrywano do 21 punktów.

Zobacz
2018-07-21 3048 Autor: Mateusz Szumilas
Prezentacja zawodników GKS 1962 Jastrzębie i strefa kibica  na lodowisku

Prezentacja zawodników GKS 1962 Jastrzębie i strefa kibica na lodowisku "Jastor"

W minioną niedzielę na Lodowisku Jastor odbyła się prezentacja drużyny GKS-u 1962 Jastrzębie na sezon 2018/2019. Kibice zebrani na trybunach mogli spotkać się zarówno ze starymi zawodnikami jak i nowo pozyskanymi. Przedstawione zostały nowe stroje GKS-u, w których piłkarze wybiegną na boiska Nice I ligi. Po prezentacji wszyscy chętni mogli wspólnie zobaczyć finał Mistrzostw Świata w Rosji pomiędzy Francją a Chorwacją.

Zobacz
2018-07-16 3025 Autor: szum/ fot. nm
Giganci Wipeout Planet w Jastrzębiu-Zdroju

Imperium Arena, Tor Spartan, Skok z Olimpu, Eliminator Arena, Posejdon Arena i Wipeout Mistrzów – mieszkańcy miasta zmierzyli się z największym torem przeszkód w Europie! Oprócz sportowej rywalizacji jastrzębianie mogli skosztować również pysznych lodów i spędzić czas odpoczywając na leżakach.

Zobacz
2018-07-09 3421 Autor: nm
Runmageddon Silesia JSW S.A.

Ringi Górnicze, Wozidła i Firman to tylko niektóre z przeszkód, które pokonali uczestnicy zawodów z serii Runmageddon Silesia JSW S.A. Tym razem ekstremalne biegi zaplanowano na terenie KWK "Pniówek", a trasy wytyczono na aktywnym zwale i wysokich hałdach. Specjalną częścią wydarzenia były biegi upamiętniające ofiary wypadku w kopalni „Zofiówka”.

Zobacz
2018-07-01 4546 Autor: Dominik Gajda
GKS Jastrzębie – Raków Częstochowa

Zawodnicy jastrzębskiego klubu przegrali (0:1) mecz sparingowy z Rakowem. Kolejne spotkanie na murawie z zawodnikami z Częstochowy już za niecały miesiąc. Drużyny zagrają ze sobą w ramach drugiej kolejki I ligi.

Zobacz
2018-07-01 2438 Autor: Dominik Gajda
Rowery miejskie powróciły do Jastrzębia-Zdroju

Sezon na rowery miejskie został rozpoczęty. Mieszkańcy miasta mogą korzystać z jednośladów do końca października.

Zobacz
2018-06-01 2761 Autor: nm
V JASTRZĘBSKI BIEG KOBIET  „KOBIETY NA 5+”

V JASTRZĘBSKI BIEG KOBIET „KOBIETY NA 5+”

To była niedziela pełna słońca i sportu. 27 maja odbył się V Jastrzębski Bieg Kobiet „Kobiety na 5+”. Do rywalizacji przystąpiło ponad 1300 pań, ale bieg kobiet to przede wszystkim dobra zabawa. Zobaczcie galerię z tego wydarzenia!

Zobacz
2018-05-28 5075 Autor: UM Jastrzębie-Zdrój
Rajd Rowerowy „Pierwszy Dzwonek”

Sobotnie przedpołudnie minęło pod znakiem aktywności fizycznej. Na starcie Rajdu Rowerowego „Pierwszy Dzwonek” stanęło ponad 270 rowerzystów. We wspólnej zabawie na świeżym powietrzu wzięli udział zarówno profesjonalni miłośnicy wycieczek rowerowych jak i najmłodsi mieszkańcy miasta. Zobaczcie zdjęcia.

Zobacz
2018-04-21 3621 Autor: nm
Porażka Jastrzębskiego Węgla w walce o półfinał

Zawodnicy Jastrzębskiego Węgla przegrali w pierwszym meczu z Treflem Gdańsk 1:3 (25:14, 21:25, 23:25, 14:25). Jeśli chcą zagrać w półfinale, będą musieli wygrać na wyjeździe.