JKH GKS Jastrzębie vs TatrySki Podhale Nowy Targ

Puchar Polski jedzie na Jastor! Na tafli tyskiego Stadionu Zimowego, zawodnicy JKH GKS Jastrzębie powtórzyli sukces sprzed 6 lat. W finale pokonali drużynę TatrySki Podhale Nowy Targ. Zobaczcie zdjęcia z meczu:

Zobacz
2018-12-30 2956 Autor: Dominik /Gajda
Jastrzębski Węgiel vs ONICO

W miniony weekend Jastrzębski Węgiel rozegrał emocjonujący mecz z ONICO z Warszawy. Mimo zaangażowania, rywalom udalo pokonać naszą drużynę po zaciętych pięciu setach.

Zobacz
2018-12-18 3316 Autor: Dominik Gajda
Bieg Czekoladowy

W sobotę odbyła się pierwsza edycja Biegu Czekoladowego .  Wyścig zorganizowany był w szczytnym celu. Zbiórka i licytacje przeznaczone zostały na pomoc chorej Natalce Bober, podopiecznej fundacji Iskierka. Zawodnicy do pokonania mieli prawie 5 km. Prezentujemy zdjęcia z tego wydarzenia:

Zobacz
2018-12-16 3531 Autor: ap
JKH - Podhale

Trzeci raz w tym sezonie Podhale znalazło sposób na JKH GKS Jastrzębie. Szarotki wygrały na Jastorze 2:1. Honorowego gola dla naszej drużyny zapisał wracający po kontuzji Jan Homer.

Zobacz
2018-12-10 3226 Autor: Dominik Gajda
Tak rywalizowali ze sobą uczniowie szkół podstawowych w lekkoatletyce

Pierwsze otwarte lekkoatletyczne rywalizacje zespołowe uczniowie rozpoczęli od sztafety sprinterskiej,w której występowało po 10 dziewczynek i 10 chłopców z każdej szkoły podstawowej. Później przyszedł czas na zabawę z krzyżakiem, wahadłową sztafetę sprintersko-płotkarską, a całość zakończyły skoki dodawane.

Zobacz
2018-12-06 2137 Autor: szuM, źródło: MOSiR Jastrzębie-Zdrój
II Pływacki Test Coopera

W II Pływackim Teście Coopera wzięło udział 25 uczestników. Uczestnicy podczas sobotnich zmagań (24.11.2018 r.) przepłyneli łącznie na pływalni Laguna 12 kilometrów i 450 metrów.

Zobacz
2018-11-28 2126 Autor: UM Jastrzębie-Zdrój
Turniej Jastrzębskiego Klubu Kyokushin Karate Kumite

Jastrzębski Klub Kyokushin Karate Kumite dziesiąty raz zaprosił karateków z całego kraju i nie tylko, aby wzięli udział w zmaganiach kata i kumite. Jastrzębianie spisali się w turnieju bardzo dobrze, zdobywając aż 5 złotych medali, 4 srebrne oraz 11 brązowych!

Zobacz
2018-11-27 2768 Autor: UM Jastrzębie-Zdrój
Jastrzębski Węgiel 0:3 Chemik Bydgoszcz

W meczu 9. kolejki Plus Ligi Chemik Bydgoszcz pokonał Jastrzębski Węgiel. Siatkarze z Jastrzębia-Zdroju nie wygrali żadnego seta i przegrali 0:3 (23:25, 16:25, 22:25).

Zobacz
2018-11-27 3529 Autor: Dominik Gajda
Jastrzębski Węgiel 3:0 Trefl Gdańsk

W meczu 7. kolejki PlusLigi Jastrzębski Węgiel pokonał 3:0 Trefla Gdańsk. Była to już 5. wygrana siatkarzy z Jastrzębia. Po 3 wygranych setach 25:22, 25:16 i 25:18 drużyna plasuje się na 3. pozycji w lidze.

Zobacz
2018-11-13 3086 Autor: Dominik Gajda
IX edycja GP Młodzieżowej Ligi Biegowej

Podczas IX edycji GP Młodzieżowej Ligi Biegowej, która miała miejsce na Stadionie Miejskim z bazą na Hali Omega wzięło udział ponad 300 uczestników! Rywalizacja toczyła się w pięciu kategoriach z podziałem na dziewczęta i chłopców.