zamknij

OGŁOSZENIA: Różne

SUFITY NAPINANE, SUFIT NAPINANY, 15 lat gwarancji!!!

 

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą ▾

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SUFITACH NAPINANYCH ...

Firma REMLUX oferuje profesjonalny montaż sufitów napinanych w jeden dzień z gwarancją na 15 lat !!!

Tylko i wyłącznie materiały certyfikowane, wymagane w Unii Europejskiej.

Sufity napinane można montować w wszelkiego rodzaju pomieszczeniach: kuchni, łazienkach, przedpokojach, pokojach. Również zastosowanie mają w restauracjach, hotelach, biurach szpitalach, basenach jak i w saunach.

Sufit napinany jest bardzo lekki, co nie powoduje obciążenia istniejącego stropu. Za jego pomocą można obniżać wysokie pomieszczenia, a w przypadku niskich pomieszczeń nie powoduje ich obniżenia, gdyż montowany jest na profilach przy sufitowych o grubości ok. 30 mm. W suficie napinanym można montować punkty oświetlenia tradycyjnego i niekonwencjonalnego (LED, światłowód) oraz podświetlać go od góry. W suficie napinanym można również montować systemy wentylacji i nawiewu. Sufit napinany jest odporny na przenoszenie drgań. Zapewnia idealnie równą powierzchnię, nie wymaga malowania, maskuje wszelkie nierówności, pęknięcia a także instalacje, jest antyelektrostatyczny, co oznacza, że nie przyciąga drobin kurzu i innych zanieczyszczeń. Sufit napinany utrzymuje temperaturę otoczenia, dzięki temu nie występuje na nim zjawisko skraplania się pary wodnej. Sufit napinany jest wodoodporny, chroni pomieszczenie przed zalaniem z góry oraz stanowi ochronę przeciwwilgociową. Jeżeli zaistnieje taka potrzeba, sufit można umyć za pomocą wody i dostępnych środków czystości.

Sufity napinane to nowoczesne i ekonomiczne wykończenie każdego rodzaju wnętrza. Doskonale sprawdzają się zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych jak i lokalach użyteczności publicznej. Innowacyjna technologia umożliwia i nadanie każdemu wnętrzu unikatowego, niepowtarzalnego wyglądu. W odróżnieniu od tradycyjnych sufitów podwieszanych, pozwalają one na całkowitą dowolność nie tylko w doborze koloru czy faktury, ale również kształtu sufitu. Nowatorski system montażu sprawia, że poza walorami estetycznymi mogą też pełnić funkcję ochronną (np. przed zalaniem). Niska cena w połączeniu z szeroką paletą możliwości aranżacji wnętrz to powody, dla których sufity napinane są coraz częściej wybierane przez projektantów, architektów i budowlańców, jako doskonałe wykończenie każdego wnętrza. Dotyczy to zarówno nowych budynków, jak i tych remontowanych.

System sufitów napinanych, to niesamowite możliwości aranżacji wnętrza, ograniczone jedynie wyobraźnią projektanta. Bogata paleta kolorów folii, zarówno błyszczących jak i matowych oraz możliwość wykonania na nich nadruku jest dodatkową inspiracją. Sufity z nadrukiem szczególnie polecamy do pokoi dla dzieci. Za pomocą sufitu napinanego można uzyskać dowolny kształt nowego sufitu. Można tworzyć konstrukcje wielopoziomowe, płaskie, z wykorzystaniem łuków, owali i innych figur geometrycznych.

Firma REMLUX świadczy usługi przede wszystkim w zakresie prac remontowo-wykończeniowych więcej informacji o nas i naszych realizacjach na stronie internetowej remlux.pl oraz facebook-u ZAPRASZAMY do odwiedzin, oraz owocnej współpracy!!!

Pytania??? Proszę o kontakt 504-245-538, więcej na fecebook-u gdzie można zobaczyć najnowsze zdjęcia z naszych realizacji.

P.S. jeśli nie odbieram telefonu, a "Ci" zależy to dzwoń do skutku ( nie zawsze w moim fachu mogę odebrać), z góry przepraszam. Najlepszy kontakt przez e-mila, lub sms-a. Raczej wtedy na pewno się skontaktuję w wolnej chwili.
PAMIĘTAJ!!! zawsze może być taniej niż u konkurencji!!!
Pozdrawiam
Kontakt z ogłoszeniodawcą

REMLUX