Cuprum Lubin

0

Pomarańczowi w półfinale PlusLigi!

Jastrzębski Węgiel awansował do półfinału PlusLigi! Pomarańczowi w decydującym meczu pokonali Cuprum Lubin po ponad dwugodzinnej walce.

2015-03-01 00:00 Autor: mkor, źródło: JW
0

Jastrzębski Węgiel wraca do gry o półfinał!

Jastrzębski Węgiel we wczorajszym spotkaniu rewanżowym fazy play-off z Cuprum Lubin wygrał i jednocześnie doprowadził do trzeciego meczu, który zadecyduje o tym, kto zagra w półfinale.

0

Jastrzębski przegrywa w pierwszym meczu fazy play-off

Jastrzębski Węgiel w środowy wieczór zmierzył się z Cuprum Lubin na wyjeździe w ramach fazy play-off. Podopieczni Roberto Piazzy odnieśli bolesną porażkę, nie wygrywając nawet jednego seta.

2015-02-26 00:00 Autor: mkor, źródło: JW
0

Jastrzębski Węgiel przegrywa na koniec sezonu zasadniczego

W ramach 23. kolejki PlusLigi, Jastrzębski Węgiel podejmował na własnym terenie Cuprum Lubin. Mecz rozstrzygnął się dopiero po tiebreaku, w którym lepsi okazali się goście.

2015-02-22 00:00 Autor: mkor, źródło: JW
0

Dobry Wojtaszek, Jastrzębski wyjeżdża z Lubina z kompletem punktów

Jastrzębski Węgiel wygrał na wyjeździe z Cuprum Lubin 3:1. Nasi zawodnicy tylko w pierwszym secie pozwolili gospodarzom prowadzić grę.

2014-12-01 00:00 Autor: mkor, źródło: JW