Jastrzębski Węgiel w rewanżowym meczu ćwierćfinałowym co prawda wygrał 3:1, ale mecz rozpoczął przegranym setem. Wyraźnie podrażnieni mistrzowie Polski, w kolejnych dwóch "zlali" rywali z Olsztyna, zapewniając sobie awans do półfinału. Mecz zakończyli zmiennicy, którzy wywiązali się z zadania, wygrywając seta czwartego. Po spotkaniu rozmawialiśmy z Jarosławem Macionczykiem, drugi rozgrywający Jastrzębskiego Węgla, który nie ukrywa radości z każdego dłuższego wejściami na plac gry. Zobacz co mówił bezpośrednio po meczu.
2024-04-14 11:10Historia Jarosława Macionczyka niczym z filmu. Chłopak z sąsiedztwa przez wszystkie lata siatkarskiej kariery nie "załapał" się do gry w Jastrzębiu. Kiedy zawiesił buty na kółku po sezonie 2022/2023, klub się o niego "upomniał". Na skutek kontuzji dwóch zakontraktowanych rozgrywających, klub ekspresowym tempie musiał znaleźć wsparcie. Padło na 45-letniego Macionczyka. To najstarszy siatkarz grający w PlusLidze.
2024-02-05 17:00Do drużyny Jastrzęskiego Węgla dołączył Jarosław Maciończyk, 45-letni rozgrywający.
2024-01-31 15:00Pożegnanie Jerzego Kuliga - legendy jastrzębskiego futbolu (zdjęcia)
7902Wyłączenia prądu w Jastrzębiu-Zdroju [HARMONOGRAM]
3395Miasto podzieliło pieniądze na kluby sportowe. Nie zabrakło dyskusji o wysokości dotacji
3243[AKTUALIZACJA] Wypadek w kopalni Knurów-Szczygłowice: górnicy już na powierzchni
2726LPR przy KWK Pniówek. Poszkodowany górnik z urazem żeber
1513"Zainwestowała" w "Baltic Pipe". Straciła blisko 20 tys. złotych
1Jest śledztwo w sprawie wypadku w KWK Knurów-Szczygłowice
0KWK Pniówek: trzy lata temu doszło do tragedii, zginęło 16 osób. WUG podał przyczynę wybuchu metanu
0Pijany awanturnik w drogerii. Krzyczał, zakłócał porządek
0KWK Knurów-Szczygłowice: zmarł jeden z poparzonych górników
0Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuJastrzebie.pl i napisz nam o tym!
Wyślij alert