Jastrzębie Zdrój

0

Pływanie: młodzi i zdolni. Nie mają sobie równych w środkowej Europie

Balbina Sikora i Filip Giba osiągnęli znakomite wyniki podczas Środkowoeuropejskiego Pucharu Młodzieży w Zlinie. Oboje zdobyli łącznie 6 złotych medali.

2013-09-24 00:00 Autor: mkor, Krzysztof Radomski
1

Jastrzębska Dziesiątka: zapisało się już 366 biegaczy. Blisko limitu

Ponad 350 osób zapisało się już do międzynardowego biegu ulicznego, który 22 września ruszy ulicami naszego miasta. Zapisy internetowe potrwają jeszcze tylko do 19 września.

2013-09-17 00:00 Autor: mkor, źródło: własne, Jastrzębska Dziesiątka
0

Konkurs „Moje Jastrzębie-Zdrój” rozstrzygnięty

W Urzędzie Miasta nagrodzono laureatów biograficznego konkursu pod tytułem „Moje Jastrzębie-Zdrój”.

2013-07-20 00:00 Autor: km, źródło: JSS
Niestety, w Jastrzębiu nie powstanie strefa kibica, w której mieszkańcy mogliby wspierać Kamia Glika
0

Kamil Glik w szerokiej kadrze na Euro 2012

Kamil Glik, piłkarz pochodzący z Jastrzębia-Zdroju, znalazł się w szerokiej kadrze reprezentacji Polski na Euro 2012. Były zawodnik Szkółki Piłkarskiej MOSiR Jastrzębie w meczach reprezentacji Polski wystąpił dotychczas 11 razy.

2012-05-03 00:00 Autor: Grzegorz Sekita
Młodzi hokeiści rywalizowali na Jastorze
0

MOSM Tychy okazał się najlepszy w Turnieju Mini Hokeja na Lodzie Dzieci o Puchar Miasta Jastrzębie Zdrój, który odbył się na Jastorze. Jastrzębie reprezentowały dwie drużyny: UKH Złote Jastrzębie zajął trzecie miejsce, a UKH Złote Jastrzębie II, zespół złożony z samych przedszkolaków, uplasował się na miejscu piątym.

2012-04-12 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
0

Weź udział w IV Rajdzie Rowerowym \"Pierwszy Dzwonek\"

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do udziału w szóstej edycji Rajdu Rowerowego "Pierwszy Dzwonek".

2012-03-22 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
Rozegrano barbórkowy turniej tenisa stołowego
0

Maria Trombik, Dominik Chmiel i Piotr Pastor okazali się najlepsi w swoich kategoriach w rozegranym w minioną sobotę w Jastrzębiu-Zdroju XII Międzynarodowym Turniej Tenisa Stołowego Barbórka 2011

2011-12-19 00:00 Autor: Redakcja, źródło: SRiWR ''OLZA''