Jastrzębie Zdrój

Day Camp: Amerykanie uczą jastrzębian angielskiego
0

W parafii ewangelicko-augsburskiej w Jastrzębiu-Zdroju po raz 14. odbywa się Day Camp – obóz z językiem angielskim dla dzieci i młodzieży. To niezwykła okazja dla młodych jastrzębian nie tylko do poduczenia się języka obcego, ale i do nawiązania nowych przyjaźni.

2019-07-24 12:37 Autor: MK
Poraża jastrzębian z Tauronem Katowice, Andrej Themar katem JKH
0

Niezwykle zacięte derby obejrzeli w Satelicie kibice hokeja. Po dwóch tercjach prowadzili jastrzębianie. W trzeciej tercji gospodarze zdołali jednak przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Decydującego gola zdobyli na 18 sekund przed upływem regulaminowych 60 minut.

2017-12-20 14:47 Autor: PS, źródło: jkh.pl
Słodki smak rewanżu JKH w Opolu
0

Ekipa znad czeskiej granicy skutecznie zrehabilitowała się za ostatnią porażkę z Orlikiem Opole na Jastorze. Na Toropolu to podopieczni Roberta Kalabera byli górą, 5:1.

2017-12-03 11:39 Autor: PS, źródło: materiały prasowe
Dzieci i młodzież z Osiedla Przyjaźń mają swoją świetlicę (wideo, zdjęcia)
0

Na osiedlu Przyjaźń powstała placówka wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży w wieku 3-16 lat z podziałem na grupy wiekowe. Wczoraj świetlica została oficjalnie oddana do użytku.

2017-11-30 08:49 Autor: tora
Pomarańczowi z awansem do fazy grupowej LM!
0

Jastrzębski Węgiel po raz drugi pewnie pokonał Nikozję 3:0 i wywalczył awans do fazy zasadniczej Ligi Mistrzów.

2017-11-12 18:51 Autor: gs
Mariusz Czerkawski w sobotę na Jastorze
0

Kwalifikacje "Czerkawski Cup 2017" rozegrane zostaną w najbliższą świąteczną sobotę, czyli 11 listopada na Jastorze.

2017-11-08 18:02 Autor: PS, źródło: jkh.pl
Hokej: Porażka JKH w hicie kolejki
0

Piątkowy wieczór nie był zbyt udany dla hokeistów JKH GKS Jastrzębie, którzy w przegranym 1:3 meczu z Comarch Cracovią stracili nie tylko punkty, ale również swojego najlepszego napastnika, Tomasza Kominka.

Hokej: Hit kolejki na Jastorze
0

To będzie niewątpliwie hit kolejki. W piątkowy wieczór na Jastorze dojdzie do pojedynku wicelidera Polskiej Hokej Ligi, JKH GKS Jastrzębie i trzeciego w tabeli mistrza Polski, Comarch Cracovii. Starcie z Pasami rozpocznie się o godzinie 20:15.

2017-11-02 12:12 Autor: PS, źródło: materiały prasowe
Remont ulicy Zdrojowej - od niedzieli nowe utrudnienia
1

Trwa przebudowa ulicy Zdrojowej. Od 5 listopada kierowcy muszą się liczyć z wynikającymi z prac kolejnymi zmianami w ruchu.

2017-11-03 09:46 Autor: tora