Kamil Glik

Eliminacje MŚ: wygrana reprezentacji i samobój Glika
0

W kolejnym meczu eliminacji do mistrzostw świata 2018 reprezentacja Polski wygrała z drużyną Danii 3:2. W drugiej połowie piłkarzowi z Jastrzębia-Zdroju - Kamilowi Glikowi przytrafiła się nieszczęśliwa wpadka. Obrońca strzelił samobójczego gola.

2016-10-11 00:30 Autor: df
Wiemy już, kto wybuduje boisko ufundowane przez Kamila Glika
0

Przetarg na budowę boiska na Osiedlu Przyjaźń, do którego dołożył się piłkarz Kamil Glik został w końcu rozstrzygnięty. Realizacja inwestycji ma potrwać około trzech miesięcy. Zapytaliśmy urzędników kiedy na placu budowy mają się pojawić robotnicy.

2016-09-30 08:00 Autor: df
Glik bohaterem meczu w Lidze Mistrzów
0

Kamil Glik z Jastrzębia-Zdroju, który gra w klubie AS Monaco, wczoraj zdobył swoją pierwszą bramkę w Lidze Mistrzów. Jego trafienie padło w ostatniej minucie meczu, dzięki czemu jego drużyna nie przegrała spotkania. AS Monaco jest nadal liderem w swojej grupie rozgrywek Ligi Mistrzów.

2016-09-28 09:30 Autor: df
Kamil Glik będzie dobrze wspominać swój debiut w Lidze Mistrzów
0

Piłkarz AS Monaco dobrze rozpoczął swoją przygodę z rozgrywkami Ligi Mistrzów. Jego drużyna wygrała wczoraj z Tottenhamem Hotspur 2:1. Glik miał okazję podwyższyć wynik.

2016-09-15 12:00 Autor: df
Glik po meczu z Kazachstanem: nie można się cieszyć z tego remisu
0

W pierwszym meczu eliminacji do Mistrzostw Świata 2018 w piłce nożnej Polska jedynie zremisowała z Kazachstanem 2:2. Kamil Glik na pewno nie może zaliczyć tego spotkania do jednego z najlepszych w swojej karierze.

2016-09-05 12:00 Autor: df