Laura Grzyb

Ludzie z pasją: boks jest całym jej życiem
0

Laura Grzyb to nie tylko piękna kobieta, ale przede wszystkim zawodniczka reprezentująca raczej męską dyscyplinę sportu. Specjalnie dla nas opowiada o swoich treningach, wyrzeczeniach, mocnych i słabych stronach, a także pierwszej walce.

2017-06-03 13:41 Autor: Patrycja Wróblewska-Wojda
Laura Grzyb obroniła tytuł mistrzyni Polski!
0

Kolejne Mistrzostwa Polski Seniorek w boksie i kolejne zwycięstwo jastrzębianki. Zawodniczka BKS-u Jastrzębie dotarła do finału, w którym pokonała na punkty Milenę Zglenicką.

2017-03-13 18:00 Autor: df
Antoni Brzozok zdobył wicemistrzostwo Polski w boksie
0

Bokserski Klub Sportowy "Jastrzębie" może być dumny ze swoich podopiecznych. Kilkanaście dni temu Laura Grzyb zdobyła mistrzostwo Polski, a z tego samego turnieju Klaudia Sołtys wróciła z brązowym medalem. Natomiast w niedzielę Antoni Brzozok wywalczył tytuł wicemistrza Polski młodzików w boksie.

2016-10-19 16:30 Autor: df, źródło: materiały prasowe
Laura Grzyb Mistrzynią Polski w boksie
0

XVI Mistrzostwa Polski Seniorek w boksie zostały zdominowane przez dziewczyny z Jastrzębia-Zdroju. Laura Grzyb zdobyła tytuł Mistrzyni Polski a Klaudia Sołtys zajęła trzecie miejsce.

2016-10-03 16:45 Autor: df
Nominowani w kategorii Sport
0

Człowiek Roku 2015: nominowani w kategorii Sport

Już niewiele czasu zostało do zakończenia internetowego głosowania w konkursie Człowiek Roku tuJastrzębie.pl 2015. W tym roku po raz pierwszy to Kapituła Konkursu wybiera Człowieka Roku w kategorii Biznes, Kultura oraz Sport. Natomiast czytelnicy przyznają Nagrodę Internautów.

2016-01-20 00:00 Autor: pww
0

Człowiek Roku 2015: nominowani wybrani, internauci rozpoczynają głosowanie!

Kapituła Konkursu Człowiek Roku tuJastrzębie.pl wybrała 15 nominowanych do tytułu Człowieka Roku w kategoriach Biznes, Kultura i Sport. Natomiast swoje głosowanie rozpoczynają dziś internauci.

2016-01-11 12:00 Autor: pww
0

Boks: Polki lepsze od Ukrainek

Polska reprezentacja bokserek wygrała z Ukrainkami 19:3.To nie jedyna niespodzianka. Podczas sobotniej gali na trybunach można było dostrzec Krzysztofa „Diablo” Włodarczyka.

2012-09-17 00:00 Autor: pww; źródło: UM w Jastrzębiu-Zdroju
2

Boks wraca do Jastrzębia. Polska zmierzy się z Ukrainą

Po 10 latach boks wraca do Jastrzębia. Już 15 września na ringu w hali widowiskowo-sportowej zmierzą się reprezentantki Polski z Ukrainkami.

2012-08-31 00:00 Autor: pww
Laura Grzyb mistrzynią Polski!
0

Laura Grzyb wywalczyła złoty medal na Indywidualnych Mistrzostwach Polski Juniorek w Boksie, które w miniony weekend odbyły się w Toruniu.

2012-04-23 00:00 Autor: Redakcja