Liga Mistrzów siatkówka

Liga Mistrzów: Jastrzębski w Piacenzie przegrywa po tie-breaku. Losy awansu do półfinału rozstrzygnie rewanż
0

Jastrzębski Węgiel w ćwierćfinale Ligi Mistrzów mierzył się z włoską Piacenzą. Drużyna mocna, w której roi się od znanych nazwisk - Leal, Simon, czy grający wcześniej w Polsce Brizard, a którą prowadzi znany polskim kibicom siatkówki trener, Andrea Anastasi, były trener reprezentacji Polski oraz kilku drużyn PlusLigi. Mistrz Polski pierwszy mecz rozgrywał na wyjeździe i od początku wiadomo było, że o punkty nie będzie łatwo. Włoska drużyna przede wszystkim słynie z potężnej siły, zarówno w ataku, jak i na zagrywce. Jak potoczył się mecz w Italii?

2024-02-22 15:00 Autor: lk
Mają to, mają to, mają to! Jastrzębski Węgiel wygrał Ligę Mistrzów!
0

Cudowny wieczó w Turynie, Jastrzębski Węgiel pokonał ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle i wygrał siatkarską Ligę Mistrzów!

2023-05-20 22:00 Autor: kb
Mocni nie tylko w lidze. Jastrzębski pokonał Mistrza Francji
0

W meczu drugiej kolejki siatkarskiej Ligi Mistrzów Jastrzębski Węgiel mierzył się na wyjeździe z Mistrzem Francji, Montpellier UC. To nie był łatwy pojedynek. Jastrzębianie przegrali pierwszego seta, ale kolejne trzy padły ich łupem i ostatecznie wrócili z Francji "z tarczą".

2022-11-17 16:00 Autor: kb, źródło: jastrzebskiwegiel.pl
Zbigniew Bartman
0

Świetny start siatkarzy w Lidze Mistrzów

Z kompletem zwycięstw, bez straty seta, Jastrzębski Węgiel prowadzi w swojej grupie Ligi Mistrzów. W II kolejce ekipa Roberto Piazzzy bez problemu ograła mistrzów Bułgarii - Marek Union-Ivkoni Dupnitsa 3:0. I to grając bez swojego lidera.

2014-11-20 00:00 Autor: mkor, źródło: JW
Publiczność jest wyśmienita - uważa Damian Wojtaszek
0

Wojtaszek: dzięki nim możemy grać swoją siatkówkę

- Popełniliśmy błędy w przyjęciu, ale nadrobiliśmy to w innych elementach. Najważniejsze jest zwycięstwo, bo Resovia to klasowy przeciwnik - powiedział nam po meczu Ligi Mistrzów libero Jastrzębskiego Węgla Damian Wojtaszek.

2014-02-06 09:18 Autor: Mateusz Kornas
Damian Wojtaszek i spółka będą musieli wznieść się na wyżyny, by awansować do finału LM
0

Polskie starcie w Lidze Mistrzów. Odsłona pierwsza

Dzisiaj Jastrzębski Węgiel zagra z Asseco Resovią Rzeszów w siatkarskiej Lidze Mistrzów. Stawką awans do turnieju finałowego w Ankarze. Pierwszy mecz pomiędzy oboma zespołami rozpocznie się 15 minut wcześniej niż planowano.

2014-02-05 07:50 Autor: mkor, źródło: mat.prasowe