Tauron hokej liga

Trudna przeprawa w Krakowie. JKH przegrywa z Cracovią (1:5)
0

Nie udało się zespołowi JKH GKS Jastrzębie przełamać wyjazdowego impasu, a zarazem zrewanżować Comarch Cracovii za porażkę sprzed miesiąca. W czwartkowy wieczór w ostatnim meczu przed przerwą reprezentacyjną podopieczni Roberta Kalabera wysoko przegrali pod Wawelem, zdobywając honorowego gola dopiero w 58. minucie zawodów. O porażce zadecydowała druga tercja, w której Jakub Lacković skapitulował trzykrotnie.

2023-12-08 17:00 Autor: KB, źródło: JKH GKS Jastrzębie
0

"Pasy" za mocne. JKH przegrywa na Jastorze

W czwartkowy, „zaduszkowy” wieczór kibice JKH GKS Jastrzębie byli świadkami prawdziwej kanonady, która niestety nie poszła po ich myśli. Dobrą passę zespołu z Jastoru zakończyła tego dnia Comarch Cracovia, wykorzystując ewidentny brak koncentracji po jastrzębskiej stronie. Czy to efekt zapewnionego wcześniej awansu do Pucharu Polski? Na to pytanie musi odpowiedzieć sobie sztab trenerski. „Potrafimy grać zdecydowanie lepiej” - podsumował trafnie Radosław Nalewajka.

2023-11-03 17:00 Autor: kb
W Zaduszki na Jastorze. Dziś rywalem Cracovia
0

W nietypowym - jak na fazę zasadniczą ekstraligi - czwartkowym terminie hokeiści JKH GKS Jastrzębie zakończą drugą rundę zmagań THL. W Zaduszki o godz. 18:00 nasz zespół podejmie Comarch Cracovię i postara się o podtrzymanie serii domowych zwycięstw. Na Jastorze jesteśmy wszak niepokonani od ponad miesiąca!

2023-11-02 09:00 Autor: kb