GKS Jastrzębie: remis w sparingu z Ruchem. Runda wiosenna tuż-tuż

2022-02-15, Autor: TŚ, źródło: GKS Jastrzębie

W meczu sparingowym rozegranym w Chorzowie GKS Jastrzębie zremisował z drugoligowym Ruchem Chorzów 2:2.

Mecz odbył się 12 lutego, w Chorzowie o godz. 10:00. Pierwszy gol w meczu padł w 31 minucie ze strony zawodnika GKS Jastrzębie Marka Fabry. W 51 minucie Łukasz Janoszka zremisował, lecz nie na długo, gdyż już w 59 minucie Nataniel Wybraniec strzelił gola, który dał drużynie z Jastrzębia przewagę, jednak nie na długo cieszyli się tą przewagą, gdyż już parę minut później, bo w 61 minucie Kamil Chiliński odebrał jastrzębianom przewagę i tym samym wywalczył gospodarzom remis.

GKS Jastrzębie (I połowa): Bartosz Neugebauer - Remigiusz Borkała, Oliver Podhorin, Mateusz Bondarenko, Łukasz Zejdler, Michał Kuczałek, Vladyslav Okhronchuk, Dariusz Kamiński, Farid Ali, Konrad Handzlik, Marek Fabry.

GKS Jastrzębie (II połowa): Grzegorz Drazik - Szymon Zalewski, Mateusz Słodowy, Michał Rutkowski, Dawid Szkudlarek, Nataniel Wybraniec, Filip Łukasik, Łukasz Gajda, Kamil Jadach, Wojciech Łaski, Daniel Stanclik.

Ostatni sparing przed pierwszym meczem rundy wiosennej (26 lutego, godz. 20:30 przeciwko ŁKS-owi Łódź) GKS Jastrzębie rozegra w sobotę, 19 lutego, a jego rywalem będzie trzecioligowy LKS Goczałkowice.

Oceń publikację: + 1 + 1 - 1 - 0