GKS Jastrzębie spada na 7. miejsce

2014-11-23, Autor: mkor, źródło: GKS
Nie udało się pozytywnie zakończyć roku przed własną publicznością. W 21. kolejce III ligi GKS Jastrzębie uległ u siebie BKS-owi Bielsko-Biała 0:1.

Przez 88 minut gry utrzymywał się bezbramkowy remis. Decydujący gol padł na kilka minut przed końcem gry. Jego autorem był piłkarz gości - Filip Wiśniewski.

Porażka na własnym boisku przerywa passę czterech meczów bez przegranej drużyny Grzegorza Łukasika. Warto też zaznaczyć, że zakończyła się inna świetna serii jastrzębskiej ekipy. Smaku porażki doznali na własnym boisku ostatni raz niespełna 5 miesięcy temu. Było to na początku sierpnia. Wtedy z Jastrzębia z kompletem oczek wyjechał LKS Czaniec.