GKS przegrywa przy Harcerskiej. Lepsza okazała się Olimpia Elbląg (1:2)

2024-03-19, Autor: KB

Porażką 1:2 zakończył się niedzielny mecz GKS-u Jastrzębie. Przy Harcerskie triumfowała drużyna Olmpii Elbląg.

Po dwóch remisach i zwycięstwie przyszedł czas na pierwszą wiosenną porażkę GKS-u Jastrzębie.

Początek spotkania nie obfitował w zbyt wiele okazji bramkowych. Na przerwę z prowadzeniem schodzili jednak goście. Rzut karny na bramkę zamienił Adam Żak, były zawodnik GKS-u.

Po zmianie stron wyrównał Michał Bednarski, również z 11 metrów. Radość nie trwała jednak długo, bowiem bramkę na 2:1 zdobyli goście i takim wynikiem zakończył się ten mecz.

GKS Jastrzębie - Olimpia Elbląg 1:2

GKS: Drazik - Lech, Baranowski, Zacharczenko - Iskra, Fietz, Ali (46. Chmarek), Kiebzak (68. Gołuch), Kargul-Grobla (46. Joao Guilharme) - Boruń - Bednarski (80. Zych). Trener Dawid PĘDZIAŁEK.
OLIMPIA: Witan - Sarnowski, Szczudliński, Mruk, Filipczyk - Sangowski (74. Jóźwicki), Danilczyk, Kuczałek, Stefaniak (69. Bartoś) - Famulak (83. Gabrych), Żak (83. Jacenko). Trener Przemysław GOMUŁKA.

Z uwagi na przerwę reprezentacyjną GKS teraz pauzuje, a najbliższy mecz rozegra w czwartek (28 marca). Na Harcerską przyjedzie Kotwica Kołobrzeg. Początek meczu o 19:00.

GKS zajmuje 14. miejsce w ligowej tabeli.

13.  Polonia Bytom 24 30 7 9 8 31-34 6 5 1 22-16 1 4 7 9-18
14.  GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 24 27 6 9 9 27-33 5 4 3 17-15 1 5 6 10-18
15.  Wisła Puławy 23 25 5 10 8 32-36 4 6 3 19-17 1 4 5 13-19
16.  Sandecja Nowy Sącz 24 24 6 6 12 26-37 4 4 4 16-17 2 2 8 10-20 1 0 0 0 1 0-1
17.  Stomil Olsztyn 24 24 7 3 14 21-32 5 3 4 12-12 2 0 10 9-20 1 3 1 0 0 1-0
18.  Olimpia Grudziądz 24 22 5 7 12 24-33 4 3 5 14-12 1 4 7 10-21

Pełną fotogalerię znajdziecie >>tutaj<<.