Niespodziewana porażka GieKSy na własnym boisku

2014-08-06, Autor: mkor, źródło: LKS Czaniec
Jastrzębianie zapomnieli już jak gorzki smak ma porażka na swoim terenie. Tak się niestety dzisiaj stało. Twierdza GieKSy zdobyta. Zespół Grzegorza Łukasika nie był w stanie strzelić nawet gola.

GKS 1962 Jastrzębie przegrał u siebie z LKS-em Czaniec 0:1. Decydująca o wyniku meczu bramka padła jeszcze w pierwszej połowie. Mateusz Deege został pokonany po strzale Daniela Fabisiaka.

To była 22. minuta. Od tego momentu GieKSa przejęła inicjatywę, ale nie potrafiła znaleźć sposobu na pokonanie bramkarza przyjezdnych. Ciekawie zrobiło się zwłaszcza w końcówce meczu, kiedy gospodarze zaczęli stwarzać sobie dogodne sytuacje, jednak żadna z nich nie została zamieniona na gola.

Po trzech kolejkach III ligi GKS ma 4 punkty na swoim koncie. W następnej rundzie gier, drużyna Grzegorza Łukasika pojedzie do Rudy Śląskiej, na spotkanie z tamtejszym Grunwaldem, który zgromadził już 7 punktów.

GKS 1962 Jastrzębie - LKS Czaniec 0:1 (0:1)