Po niedzielnej wygranej JKH GKS-u Jastrzębie, w poniedziałek kibice mieli nadzieję na powtórzenie wyczynu i prowadzenie 2:0 w rywalizacji. Tak się jednak nie stało. Gospodarze, GKS Katowice, wygrał drugie starcie w półfinałowej rywalizacji 3:1.
Stan rywalizacji to na ten moment 1:1, ale gra przenosi się na Jastor.
W poniedziałek (18 marca) lepsza okazała się GieKSa z Katowic i w drugim meczu półfinałowym pokonała JKH GKS Jastrzębie 3:1. Taki stan rzeczy oznacza, że hokeiści na pewno wrócą na katowicką satelitę.
Teraz przed hokeistami obu ekip spotkania na Jastorze. Będzie to mecz numer 3 i 4 w tej rywalizacji. Spotkania odbędą się w czwartek i piątek (21, 22 marca). Oba mecze o godzinie 18:00.
GKS Katowice - JKH GKS Jastrzębie 3:1 (0:0, 1:1, 2:0)
0:1 Arrak - Bagin - Spirko 26:56
1:1 Hitosato - Sokay - Delmas 32:23 5/4
2:1 Sokay - Olsson - Cook 55:38
3:1 Olsson - Marklund - Pasiut 59:27 (pusta bramka)
JKH GKS Jastrzębie: Lacković - MacEachern, Wajda, Urbanowicz, Paś, Rajamaki - Viinikainen, Bagin, Spirko, Arrak, Kolusz - Górny, Martiska, Izacky, Starzyński, Ford - Hamilton, Kameneu, Zając, Jarosz, Kiełbicki.
Stan rywalizacji: 1-1
Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuJastrzebie.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Dojechali! W szczytnym celu przejechali ponad 1300 km
2569"Kruszyna" znów zostanie upamiętniona. Powstanie mural z jej wizerunkiem
1990Jadą po zdrowie! Dla ciężko chorej Natalki [foto]
1747„To był najbardziej intensywny sezon w mojej karierze” – Łukasz Kaczmarek szczerze o wyzwaniach, drużynie i przyszłości [rozmowa]
1524JSW Jastrzębski Węgiel ma nowego trenera. Został nim Andrzej Kowal
1333"Kruszyna" znów zostanie upamiętniona. Powstanie mural z jej wizerunkiem
+5 / -1Rowerem po Zdrowie Natalki – niezwykła podróż już w sobotę!
+4 / -0Osiem medali, klubowe rekordy. Udany mityng lekkoatletów Athletics w Cieszynie
+2 / -0Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego czwartą szkołą w Polsce
+1 / -0„To był najbardziej intensywny sezon w mojej karierze” – Łukasz Kaczmarek szczerze o wyzwaniach, drużynie i przyszłości [rozmowa]
+1 / -0Zmarł Jacek Chrabański. Przez wiele lat był trenerem w JKH GKS Jastrzębie
0Osiem medali, klubowe rekordy. Udany mityng lekkoatletów Athletics w Cieszynie
0Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego czwartą szkołą w Polsce
0Dojechali! W szczytnym celu przejechali ponad 1300 km
0"Kruszyna" znów zostanie upamiętniona. Powstanie mural z jej wizerunkiem
0Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuJastrzebie.pl i napisz nam o tym!
Wyślij alert