Wiadomości
Wielki Piknik JSW już w sobotę
Po 6 latach do miasta wraca duża impreza organizowana przez Jastrzębską Spółkę Węglową. Wielki Piknik JSW odbędzie się już w sobotę (1 czerwca) na Stadionie Miejskim. Co czeka uczestników wydarzenia?
Podczas tegorocznego Wielkiego Pikniku JSW powróci turniej dla pracowników w znanej i lubianej formule.
- Na murawie stadionu miejskiego przy ul. Harcerskiej osiem drużyn powalczy w siedmiu widowiskowych konkurencjach, które z pewnością doskonale rozgrzeją widownię przed koncertami polskich gwiazd muzyki - mówi Katarzyna Jabłoska-Bajer, rzecznik prasowy JSW.
Zobacz także
O tytuł najlepszej drużyny powalczą reprezentacje: KWK Pniówek, KWK Budryk, oraz Ruchów Knurów, Szczygłowice, Borynia, Zofiówka i Jastrzębie. Stawkę uzupełni drużyna Biura Zarządu i ZWP.
Po emocjach sportowych przyjdzie czas na dawkę dobrej muzyki, którą zapewnią muzyczne gwiazdy. Na scenie pojawią się Łzy, a także zespół Blue Cafe (świętujący 20-lecie swojej pracy artystycznej). Muzycznym zwieńczeniem pikniku będzie koncert zespołu Golec uOrkiestra. Bracia Łukasz i Paweł od ubiegłego roku również świętują 20-lecie swojej muzycznej działalności, więc jastrzębianie będą mieli okazję wysłuchać największych przebojów zespołu.
Warto wspomnieć o innych atrakcjach, które tego dnia czekać będą na wszystkich gości pikniku. - Do wspólnej zabawy zapraszamy zwłaszcza najmłodszych, dla których z okazji Dnia Dziecka przygotowana zostanie specjalna strefa zabaw usytuowana w jarze przy os. Barbary oraz hali Omega - dodaje rzecznik spółki z Jastrzębia.
Wielki Piknik JSW zakończy wyjątkowy pokaz sztucznych ogni.
Zobacz także
Komentarze (0):
Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuJastrzebie.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Najczęściej czytane
-
Tragedia w sylwestrową noc. Młody chłopak wyskoczył z 5. piętra
7933 -
Niszczyli ławki w Inhalatorium. Policja publikuje zdjęcia
3447 -
Jastrzębie: w tych punktach zaszczepimy się przeciwko COVID-19
3392 -
Zaginął 39-latek z osiedla Pionierów
3016 -
Czy górnicy muszą się szczepić na covid-19, żeby pracować?
2375
Najwyżej oceniane
-
40-letni jastrzębianin znęcał się nad żoną i córką
+30 / -2 -
Mieszkanka Jastrzębia-Zdroju świętuje 100 lat!
+15 / -0 -
17-latkowie niszczyli znak drogowy. Przechodzień pobity, bo zwrócił im uwagę
+11 / -0 -
Kolejna stulatka w Jastrzębiu. Poznajcie receptę na długowieczność!
+10 / -1 -
Grupa „Speed”: samochód 19-latka wydawał okropny hałas
+9 / -0
Najczęściej komentowane
-
Były prezes JSW odpiera zarzuty o niegospodarność
3 -
Zwierzęta tak samo chorują i umierają z powodu smogu
2 -
Prezes Górniczej Spółdzielni Mieszkaniowej pozwał Andrzeja Dudę
2 -
40 tysięcy na turystykę dla organizacji pozarządowych. Trwa nabór wniosków
2 -
Niszczyli ławki w Inhalatorium. Policja publikuje zdjęcia
1
Alert tuJastrzebie.pl
Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuJastrzebie.pl i napisz nam o tym!
Wyślij alert