ZAKSA górą w Jastrzębiu

W meczu 17. kolejki PlusLigi ZAKSA pokonała Jastrzębski Węgiel 3:1. Niestety Pomarańczowi nie zdołali postawić się gościom z Kędzierzyna.

Pierwszego seta po bardzo zaiętej walce i grze na przewagi wygrał Jastrzebski 27:25. Następne sety należały już do gości, którzy wygrali je kolejno 17:25, 20:25, 21:25.

Kolejny mecz Jastrzebski zagra na wyjeździe 21.01 (niedziela) o 14:45 z PGE Skrą Bełchatów.

MVP meczu: Maurice Torres.

Jastrzębski Węgiel – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 (27:25, 17:25, 20:25, 21:25)

Jastrzębski Węgiel: Muzaj, Kampa, Kosok, Sobala, Quiroga, Hidalgo Oliva, Gdowski (libero) oraz Ernastowicz, Lushtaku, Strzeżek.

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle: Torres, Toniutti, Wiśniewski, Bieniek, Deroo, Szymura, Zatorski (libero) oraz Jungiewicz, Rejno.