ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Jastrzębski Węgiel przegrywa w trzech setach z Zaksą
0

W rozegranym meczu 3. kolejki PlusLigi mistrz Polski Grupa Azoty Zaksa Kędzierzyn-Koźle zwyciężyła z naszym zespołem w trzech setach.

2019-11-04 09:14 Autor: JW / JP
JW przegrał na własnym parkiecie [galeria]
0

Jastrzębski Węgiel na własnym parkiecie przegrał z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle 3:0. Co powiedzieli po spotkaniu przedstawiciele obu klubów?

2019-02-11 11:16 Autor: ap
Porażka Jastrzębskiego Węgla z liderem
0

W meczu 6. kolejki PlusLigi ZAKSA Kędzierzyn-Koźle wygrała z Jastrzębskim Węglem bez straty seta i pozostała liderem rozgrywek. Przeciwnicy Pomarańczowych pokazali, że zasłużenie prowadzą ligowej stawce.

2018-11-08 10:09 Autor: szuM, źródło: Jastrzębski Węgiel
Derby Polski w Lidze Mistrzów na korzyść ZAKSY
0

W pierwszym meczu rundy play off 12 Ligi Mistrzów nJastrzębski Węgiel po dramatycznej walce uległ mistrzom Polski 1:3.

2018-03-15 12:43 Autor: PS
Zbliża się starcie Jastrzębskiego z ZAKSĄ w Lidze Mistrzów
0

Jastrzębski Węgiel jest już w najlepszej dwunastce drużyn na Starym Kontynencie. Po powrocie do Ligi Mistrzów i dwuletnim rozbracie z tymi rozgrywkami zespół miał powalczyć o awans z grupy i ten cel osiągnął. Ale teraz otwiera się przed nim szansa do walki o coś więcej.

2018-03-13 09:42 Autor: PS, źródło: jastrzebskiwegiel.pl
ZAKSA górą w Jastrzębiu
0

W meczu 17. kolejki PlusLigi ZAKSA pokonała Jastrzębski Węgiel 3:1. Niestety Pomarańczowi nie zdołali postawić się gościom z Kędzierzyna.

2018-01-13 16:51 Autor: PS, źródło: jastrzebskiwegiel.pl
Pomarańczowi
0

Pomarańczowi "urwali" punkt mistrzowi Polski

W meczu 21. kolejki PlusLigi Jastrzębski Węgiel zmierzył się na własnej hali z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Spotkanie rozstrzygnęło się dopiero w tie-break’u.

2017-02-11 14:05 Autor: df, źródło: Jastrzębski Węgiel
Jastrzębski Węgiel wrócił bez pucharu
0

Za nami rozgrywki Pucharu Polski. Zacięty mecz Jastrzębskiego Węgla z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle rozstrzygnął się w czterech setach.

2017-01-16 08:00 Autor: df, źródło: Jastrzębski Węgiel
Cenny punkt zdobyty w hali mistrza Polski
0

Drużyna Jastrzębskiego Węgla poległa w Kędzierzynie-Koźlu 2:3 tym samym zdobywając 1 punkt.

2016-10-31 06:00 Autor: