270 pływaczek i pływaków stawiło się w sobotę, 27 października w Rybniku-Boguszowicach, by uczcić 20. urodziny Rybnickiego Młodzieżowego Klubu Sportowego.

2012-10-31 2710 Autor: gs, źródło: mat. pras.

Pięćdziesiąt osiem osób (czterdziestu czterech mężczyzn i czternaście kobiet) wzięło udział w II Jastrzębskim Teście Coopera. 26 października na Stadionie Miejskim uczestnicy przebiegli łącznie ponad 151 kilometrów.

2012-10-30 1429 Autor: gs, źródło: MOSiR Jastrzębie
0

Jastrzębski przegrywa w Rzeszowie. Debiut szesnastolatka

Jastrzębski Węgiel w trzech setach przegrał wyjazdowe spotkanie z mistrzem Polski, Asseco Resovią Rzeszów. W jastrzębskiej drużynie debiut w PlusLidze zaliczył zaledwie szesnastoletni Jakub Popiwczak.

2012-10-28 1966 Autor: gs
0

Deszczowiec w Przyszowicach. Jedność - GKS 5:2

GKS 1962 Jastrzębie okazał się kolejnym zespołem, którego punktów pozbawił zaskakujący beniaminek z Przyszowic. Jastrzębianie przegrali na zalanym boisku Jedności 2:5.

2012-10-27 2611 Autor: gs
0

JKH GKS: Udany rewanż nad Cracovią

Bardzo dobre spotkanie rozegrali hokeiści JKH GKS. Na własnym lodowisku pokonali Cracovię 5:2 i zrównali się w tabeli punktami z GKS-em Tychy.

2012-10-27 1452 Autor: Mateusz Matkowski
0

V edycja Euroregionalnej Ligi Biegów na Orientację zakończona

Drużynowo najlepszym klubem okazał się zwycięzca sprzed roku LUKS Azymek ze Zdzieszowic (11 125,87 pkt), pokonując z niewielką przewagą UKS ZSZ-Jedynkę z Jastrzębia-Zdroju (11 015,42 pkt).

2012-10-26 2426 Autor: Anna Kołeczko - UKS ZSZ-Jedynka
0

Pierwszy krok postawiony. Jastrzębski - Rennes 3:0

Od zwycięstwa w trzech setach rozpoczęli zmagania w Pucharze CEV siatkarze Jastrzębskiego Węgla. Kibicom w pamięci zapadnie przede wszystkim drugi set. Gospodarze przegrywali w nim już 10-cioma punktami, ale mimo to zdołali go wygrać

2012-10-24 1879 Autor: Grzegorz Sekita
25 medali Nautilusa w Toruniu
0

Nautilus Jastrzębie zajął drugie miejsce w III rundzie Pucharu Polski w pływaniu w płetwach, która w miniony weekend została rozegrana w Toruniu.

2012-10-25 1576 Autor: gs, źródło: mat. pras.
0

JKH GKS: W Sanoku z honorową bramką

Hokeiści JKH GKS nie powtórzyli wyczynu z przed kilku tygodni i tym razem polegli w Sanoku 5:1. Honorowego gola dla naszego zespołu strzelił Bartosz Dąbkowski.

2012-10-24 1337 Autor: Mateusz Matkowski / jkh.pl
0

Jastrzębski Węgiel wraca do europejskich pucharów. W środę mecz z Rennes

Po rocznej absencji jastrzębscy siatkarze wracają do rywalizacji w europejskich pucharach. W tym sezonie Jastrzębski Węgiel zagra w Pucharze CEV, a jego pierwszym rywalem będzie francuski Rennes Volley 35.

2012-10-22 1505 Autor: Grzegorz Sekita