Zbigniew Bartman
0

Świetny start siatkarzy w Lidze Mistrzów

Z kompletem zwycięstw, bez straty seta, Jastrzębski Węgiel prowadzi w swojej grupie Ligi Mistrzów. W II kolejce ekipa Roberto Piazzzy bez problemu ograła mistrzów Bułgarii - Marek Union-Ivkoni Dupnitsa 3:0. I to grając bez swojego lidera.

2014-11-20 1972 Autor: mkor, źródło: JW
0

Kielce pokonane. Teraz czas na Bułgarów i Ligę Mistrzów

Pewnie 3:0 Jastrzębski Węgiel ograł Effectora Kielce w ostatniej kolejce Plus Ligi. Teraz czas na Ligę Mistrzów i starcie z mistrzem Bułgarii. Bułgarzy są już w Polsce.

2014-11-18 1630 Autor: mkor, źródło: JSW
0

Udany początek rozgrywek najmłodszych hokeistów

Wystartowała liga najmłodszych hokeistów, w której biorą udział jastrzębskie drużyny. Grupa starsza odniosła jedno zwycięstwo i jedną porażkę, młodsi spisali się lepiej - zanotowali komplet zwycięstw.

2014-11-16 1543 Autor: mkor, źródło: JKH
0

Trenuje innych, teraz został wicemistrzem kraju!

Trener Karol Salamon z tytułem wicemistrza Polski. Szkoleniowiec Octagon Team wywalczył podczas mistrzostw Polski w brazylijskim Jiu Jitsu. Miały one miejsce w łódzkim Centrum Sportu i Rekreacji.

2014-11-16 1454 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Cracovia zatrzymała Jastrzębie

Na 3 zwycięstwach z rzędu zatrzymał się licznik JKH GKS-u Jastrzębie. Na Jastorze jak u siebie czuli się gracze Comarch Cracovii i wygrali 4:2. Gospodarze razili nieskutecznością.

2014-11-14 1496 Autor: mkor, źródło: JKH
0

Cracovia w Jastrzębiu, wraca Urbanowicz, a dzieci wejdą za darmo

JKH GKS Jastrzębie w piątek podejmie na własnej hali Comarch Cracovię. W ostatniej kolejce jastrzębianie rozgromili na wyjeździe Unię Oświęcim 4:0. Czy podtrzymają dobrą passę?

2014-11-13 1635 Autor: mkor, źródło: JKH
0

Zacięty mecz w Warszawie. Jastrzębski górą

Jastrzębski Węgiel pokonał na wyjeździe 3:2 drużynę AZS-u Politechniki Warszawskiej. Mecz był wyrównany, losy zwycięstwa do końca się ważyły, a obie ekipy spędziły na parkiecie blisko trzy godziny.

2014-11-10 1481 Autor: mkor, źródło: JW
0

Oliwa Czerwińska wystartuje w MP Juniorów w szachach

Młoda Oliwia Czerwińska z powodzeniem wystartowała w szachowych Międzywojewódzkich Mistrzostwach Juniorów w Ustroniu. Zdołała tam wywalczyć awans do przyszłorocznych Mistrzostw Polski Juniorów.

2014-11-07 1897 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
Michał Łasko nie spodziewał się tak szybkiej przeprawy w Hiszpanii
0

Hiszpania: bezdyskusyjne zwycięstwo Jastrzębskiego Węgla

14-godzinna podróż ich nie zmęczyła. A przynajmniej nie na tyle, by mieli przegrać swój pierwszy mecz w tegorocznej Lidze Mistrzów. Jastrzębski Węgiel wygrał na wyjeździe z CAI Teruel bez straty seta.

2014-11-06 1596 Autor: mkor, źródło: JW
0

GKS 1962 tylko remisuje. Trener: to jak porażka

GKS Jastrzębie zremisował na własnym boisku z Rekordem Bielsko-Biała 2:2, mimo że do przerwy prowadził dwoma bramkami. W jastrzębskiej ekipie było wiele pretensji do pracy arbitra tego spotkania.

2014-11-05 1443 Autor: Mateusz Kornas