Jastrzębski Węgiel zaprezentowany!
0

Jastrzębski Węgiel w środę zaprezentował się sympatykom klubu przed startem nowego sezonu. Prezentację drużyny Pomarańczowych poprowadził znany kabareciarz Mariusz Kałamaga.

2017-09-29 1440 Autor: gs
Kamil Adamek zawodnikiem GKS-u 1962 Jastrzębie
0

Nowym napastnikiem GKS-u od wczoraj jest zaprawiony w ligowych bojach Kamil Adamek.

2017-09-29 1914 Autor: PS, źródło: gksjastrzebie.com
Sensacyjna wygrana JKH pod Wawelem
0

Mistrz Polski, Comarch Cracovia ograny na jego własnym terenie. Hokeiści JKH GKS Jastrzębie pokonali Pasy po rzutach karnych, a decydujący najazd w szóstej kolejce wykonał Jan Homer, dzięki któremu JKH wygrał 3:2.

2017-09-26 1377 Autor: PS, źródło: jkh.pl
GKS 1962 Jastrzębie podzielił się punktami z Wisłą Puławy
0

W meczu 10. kolejki II ligi GKS zremisował przy Harcerskiej z Wisłą Puławy 1:1. Bramkę dla zespołu Jarosława Skrobacza zdobył w 8. minucie Krzysztof Gancarczyk.

2017-09-25 1081 Autor: PS, źródło: gksjastrzebie.com
Wicemistrz nie taki straszny, przegrana JKH w meczu z GKS-em Tychy
0

Faworyt sprostał zadaniu, bo GKS Tychy wygrał na Jastorze 4:1, ale jastrzębianie tanio skóry nie sprzedali. Podopieczni Roberta Kalabera do końca walczyli o poprawę rezultatu, ale rywal na więcej już nie pozwolił i trzy punkty zasłużenie pojechały do Tychów.

Jastrzębska Spółka Węglowa partnerem GKS-u 1962 Jastrzębie
0

Nowym partnerem GKS-u 1962 Jastrzębie została Jastrzębska Spółka Węglowa. Umowę o współpracy podpisano wczoraj, 20 września, w siedzibie JSW.

2017-09-21 2948 Autor: PS, źródło: gksjastrzebie.com
Ruszają zapisy na Jastrzębski Turniej Brydża Sportowego Par
0

Brydżyści jednoczcie się. Ruszają zapisy na na Jastrzębski Turniej Brydża Sportowego Par. Spróbujcie swoich sił w oficjalnym turnieju organizowanym przez Stowarzyszenie  Jastrzębski  Klub  Brydża  Sportowego.

2017-09-20 1357 Autor: PS, źródło: .jkbs.pl
Pomarańczowi z wizytą we Francji
0

Jastrzębski Węgiel skorzystał z zaproszenia klubu Tourcoing Volley-Ball Lille Métropole i udał się z czterodniową wizytą do Francji. Pomarańczowi sprawdzili swoją formę przed sezonem rozgrywając dwa sparingi.

2017-09-17 1451 Autor: gs, źródło: Jastrzębski Węgiel
II liga: Warta Poznań przerywa serię GKS-u Jastrzębie
0

W 9 kolejce II ligi piłkarze Jarosława Skrobacza pierwszy raz w tym sezonie musieli uznać wyższość swoich rywali. Porażka 0:1 z Wartą Poznań, przerwała serię 8 spotkań bez porażki.

2017-09-16 1842 Autor: PS, źródło: gksjastrzebie.com
III liga: Pniówek Pawłowice zmierzy się z czerwoną latarnią
0

Kolejny mecz mają przed sobą zawodnicy Jana Wosia. W 8 kolejce, rozgrywek III ligi Pniówek zmierzy się z Polonią Głubczyce.