Poraża jastrzębian z Tauronem Katowice, Andrej Themar katem JKH
0

Niezwykle zacięte derby obejrzeli w Satelicie kibice hokeja. Po dwóch tercjach prowadzili jastrzębianie. W trzeciej tercji gospodarze zdołali jednak przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Decydującego gola zdobyli na 18 sekund przed upływem regulaminowych 60 minut.

2017-12-20 1818 Autor: PS, źródło: jkh.pl
Wspaniałe widowisko podczas charytatywnego meczu hokeja
0

Kawał dobrego hokeja, z mocną dawką humoru obejrzeli wszyscy, którzy w piątkowy wieczór przyszli na Jastor, by razem z zawodnikami Lodożerców Jastrzębie i Chłopaków nie płacą zagrać dla pana Piotra Sobczka.

2017-12-17 2531 Autor: PS, źródło: jkh.pl
Ostatni mecz JKH z maskotkami w tle
0

Przed kibicami hokeja piąta edycja akcji Teddy Bear Toss, która odbędzie się na Jastorze podczas meczu z MH Automatyką Gdańsk. To będzie ostatni mecz, jaki hokeiści JKH GKS Jastrzębie rozegrają przed własną publicznością w 2017 roku.

2017-12-14 1853 Autor: PS
LM: Jastrzębski Węgiel zgarnia trzy punkty!
0

Pierwsze spotkanie w Lidze Mistrzów i pierwsze zwycięstwo! Jastrzębski Węgiel w dobrym stylu pokonał ekipę z Berlina 3:0.

2017-12-06 2859 Autor: gs
Słodki smak rewanżu JKH w Opolu
0

Ekipa znad czeskiej granicy skutecznie zrehabilitowała się za ostatnią porażkę z Orlikiem Opole na Jastorze. Na Toropolu to podopieczni Roberta Kalabera byli górą, 5:1.

2017-12-03 1769 Autor: PS, źródło: materiały prasowe
3 medale dla pływaków H2O na Mistrzostwa Śląska w pływaniu 10-latków
0

Udany start na Mistrzostwach Śląska w pływaniu mają za sobą 10-latkowie z jastrzębskiego klubu H2O. Dwa srebrne i jeden brązowy medal zdobyła Natalia Grech.

2017-12-01 2609 Autor: PS, źródło: materiały prasowe