Blisko 150 bramek zobaczyli w ten weekend kibice Playareny
0

W miniony weekend mieliśmy okazję oglądać mecze 24. kolejki rozgrywek Playarena. Jak co weekend byliśmy świadkami boiskowych emocji i pięknych bramek, przejdźmy do wyników.

2018-04-11 1614 Autor: PS, źródło: materiały prasowe
Dziewczyny z Jastrzębia górą na Force Maraton MTB Orzesze 2018
0

W ubiegłą niedzielę zawodniczki Tomazi Bike zdominowały zawody Force Maraton MTB Orzesze 2018, pięć razy meldując się na podium wyścigu.

2018-04-11 3469 Autor: PS, źródło: materiały prasowe
Podsumowanie piłkarskiego weekendu
0

Kolejna seria piłkarskich emocji za nami, pora więc przedstawić wyniki drużyn z Jastrzębia Zdroju.

2018-04-09 1605 Autor: PS
Olimpia Elbląg pokonana GKS wraca na odpowiednie tory
0

Bohaterem sobotniego meczu pomiędzy Olimpią Elbląg a GKS-em Jastrzębie został strzelec jedynej bramki w tym spotkaniu Daniel Szczepan. Dzięki zwycięstwu nad Olimpią, GKS wrócił na zwycięską ścieżkę.

2018-04-08 2092 Autor: PS, źródło: gksjastrzebie.com
Pniówek remisuje z Unią Turza
0

Pniówek Pawłowice w sobotnie popołudnie zremisował 1:1 spotkanie z Unią Turza. Dla piłkarzy obu zespołów był to mecz za "sześć" punktów a podział stawki powinien bardziej satysfakcjonować zawodników Jana Wosia.

2018-04-08 2007 Autor: PS, źródło: materiały prasowe
24 kolejka Playareny
0

Święta, święta i po świętach... Playarena wraca po tygodniowej przerwie już w ten weekend! Przed nami kilka ciekawie zapowiadających się meczy.

2018-04-06 1709 Autor: PS, źródło: materiały prasowe
Piłkarski weekend, gdzie zagrają nasze drużyny ?
0

Zbliża się kolejny piłkarski weekend, wraz z ładną pogodą na boiska wybiegną ponownie piłkarze waszych ulubionych klubów, sprawdźcie gdzie, z kim i kiedy zagrają wasi ulubieńcy.

2018-04-06 1560 Autor: PS
Błękitni przerwali zwycięską serię GKS-u
0

W zaległym meczu 20. kolejki GKS 1962 Jastrzębie przegrał na wyjeździe z Błękitnymi Stargard 0:1. Tym samym dobiegła końca seria zwycięstw lidera II ligi.

2018-04-05 1950 Autor: PS, źródło: gksjastrzebie.com
Widmo spadku z III ligi w Pniówku Pawłowice
0

Sytuacja Pniówka Pawłowice staje się niewesoła, klub po przerwie zimowej nie zdobył jeszcze punktów i obecne znajduje się tuż nad strefą spadkową.