W sobotę niezwykły mecz. Zagrają oldboy’e GKS-u i… Kamil Glik

O godzinie 15.00 na Stadionie Miejskim dojdzie do niecodziennego spotkania. Na murawie przy ul. Harcerskiej zagrają ekipy GKS-u Jastrzębie i Górnika Zabrze sprzed lat.

2014-06-19 08:40 Autor: pww
0

Jastrzębie przegrywa z GKS-em II Katowice

Mimo prowadzenia, piłkarze GKS-u Jastrzębie przegrali na wyjeździe z rezerwami GKS-u Katowice 1:3. To druga porażka drużyny Grzegorza Łukasika w tym sezonie.

2014-06-02 09:16 Autor: mkor, źródło: GKS 1962
0

Panie ćwiczyły pod czujnym okiem panów

Nie Ewa Chodakowska, ale jastrzębscy sportowcy zafundowali wczoraj jastrzębiankom 90-minutowy trening. Wszystko w ramach imprezy "Sportowcy dla kobiet", która odbyła się wczoraj w jastrzębskiej hali widowiskowo-sportowej.

2014-03-13 14:00 Autor: pww
1

Prezydent przyznał 450 tysięcy złotych na sport. Kto dostał najwięcej?

Pięć jastrzębskich klubów sportowych otrzymało dotacje z budżetu miasta na tworzenie warunków sprzyjających rozwojowi sportu.

2014-01-03 05:00 Autor: pww
W wyniku zachowania pseudokibiców ucierpiał Kamil Gorzała.
1

Sześciu pseudokibców GKS Jastrzębie zatrzymanych w Żywcu

Podczas sobotniego meczu, który rozegrany został w Żywcu pomiędzy drużynami GKS Jastrzębie a Góralem Żywiec policjanci zatrzymali sześciu pseudokibiców. Grożą im wysokie grzywny, a nawet kary kilku lat więzienia.

2013-11-25 11:59 Autor: wk
Kamil Gorzała ucierpiał w wyniku zachowania kibiców z Żywca
0

Skandal w Żywcu: ucierpiało trzech piłkarzy GKS-u

W zaległym meczu IV ligi GKS 1962 Jastrzębie grał na wyjeździe z Góralem Żywiec. Nasz zespół przegrywał 4:1, kiedy w 89. minucie kibice gospodarzy rzucili na boisko petardę hukową.

2013-11-24 00:00 Autor: mkor, źródło: GKS 1962,
0

Jastrzębska II liga piłki halowej: piękne gole, kibice i niezawodni strzelcy

Od października ruszyły rozgrywki halowej Ligi Piłki Nożnej w Jastrzębiu. Do zakończenia I rundy została jedna kolejka. My sprawdziliśmy jaki poziom prezentują drużyny II ligi.

2013-11-19 00:00 Autor: Mateusz Kornas
0

Niespodzianka przy Harcerskiej. GKS przegrywa i odpada z Pucharu Polski

Do sporej niespodzianki doszło w III rundzie Okręgowego Pucharu Polski. IV-ligowy GKS 1962 Jastrzębie po słabym meczu przegrał na własnym boisku z KS-em Żory 1-2. Żorzanie występują na boiskach A-klasy.

2013-09-11 00:00 Autor: Mateusz Kornas
0

GKS 1962: pierwsza strata punktów

GKS Jastrzębie zremisował na wyjeździe z GTS Bojszowy 0-0. W sobotę zespół Grzegorza Łukasika zagra pierwszy mecz w tym sezonie przed własną publicznością.

2013-08-30 00:00 Autor: mkor, źródło: GKS 1962 Jastrzębie
0

GKS 1962 Jastrzębie miażdzy Wisłę!

To miał być mecz o wiele trudniejszy od poprzedniego. Okazało się jednak, że było równie łatwo. GKS 1962 Jastrzębie pokonał na wyjeździe Wisłe Ustronianka aż 5-0.

2013-08-15 00:00 Autor: mkor, źródło: GKS 1962 Jastrzębie