Jakub Popiwczak

0

Jak wygląda zespół Jastrzębskiego Węgla?

W Jastrzębskim Węglu wiatr zmian. Pomarańczowi utracili trzon zespołu wraz z trenerem i kapitanem, ale dokonali także transferów nowych zawodników.

2015-07-14 20:00 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Juniorzy Jastrzębskiego Węgla mistrzami Polski!

W rozegranym w Częstochowie finale Mistrzostw Polski juniorów Jastrzębski Węgiel pokonał LOTOS Trefl Gdańsk 3:0 i został mistrzem kraju w swojej kategorii wiekowej.

2015-04-25 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Ćwierćfinał siatkarzy: Łasko i spółka nie dali szans rywalom

Ruszyła faza play-off, a siatkarze Jastrzębskiego Węgla poczuli krew. Rywal, który przysporzył im tyle trudności w rundzie zasadniczej, tym razem został odesłany z kwitkiem już po trzech setach. Jastrzębski Węgiel bez problemu wygrał mecz 1/4 finału i pokonał Cerrad Czarnych Radom 3:0.

2014-03-06 00:00 Autor: mkor
0

Jastrzębski przegrywa w Rzeszowie. Debiut szesnastolatka

Jastrzębski Węgiel w trzech setach przegrał wyjazdowe spotkanie z mistrzem Polski, Asseco Resovią Rzeszów. W jastrzębskiej drużynie debiut w PlusLidze zaliczył zaledwie szesnastoletni Jakub Popiwczak.

2012-10-28 00:00 Autor: gs