Jastrzębska policja informuje o kolejnych trzech osobach, które znalazły się w "galerii poszukiwanych". Są nimi Sławomir Perz, Marcin Gałka oraz Kazaniecki Sławomir. Policja udostępnia wizerunek tych poszukiwanych i prosi o pomoc w ustaleniu miejsca pobytu.
2023-04-25 13:00Do aresztu trafił 46-letnia mieszkanka Jastrzębia-Zdroju. Kobiecie przedstawiono zarzut zabójstwa! Do sytuacji doszło w sobotę, kiedy to na imprezie w jednym z mieszkań kobieta śmiertelnie ugodziła nożem 68-letniego mężczyznę.
2023-04-24 14:25Rok temu wszyscy żyli jeszcze wydarzeniami z KWK Pniówek i nikt nie spodziewał się, że kilka kilometrów dalej dojdzie do kolejnej górniczej tragedii. 23 kwietnia 2022 roku nad ranem doszło do wstrząsu w KWK Zofiówka. Zginęło 10 górników.
2023-04-23 12:06Od dziś (21 kwietnia) czynna jest Tężnia Solankowa na terenie Ośrodku Wypoczynku Niedzielnego. Wstęp jest bezpłatny.
2023-04-21 09:00Jak informuje Urząd Miasta w Jastrzębiu-Zdroju na przełomie kwietnia i maja rozpocznie się remont ul. Jagiełły. Przebudowany zostanie fragment od skrzyżowania ulicy Jagiełły z aleją Jana Pawła II, do skrzyżowania ulicy Jagiełły z ulicą Chlebową i Kusocińskiego. Koszt inwestycji to prawie 3 miliony złotych.
2023-04-20 15:00Wojewoda Śląski Jarosław Wieczorek odwiedził wczoraj Jastrzębie-Zdrój. Podczas wizyty wojewoda był w miejscu trwających i zakończonych w mieście inwestycji. Między innymi przy wiadukcie na al. Ludwika Piechoczka oraz obok Łaźni Moszczenica.
2023-04-18 13:00Policjanci w Jastrzębiu-Zdroju ponownie informują o zaginionej Izabeli Grzyb. Kobieta od ponad miesiąca nie wróciła do domu. Trop za kobietą urywa się w Chorzowie.
2023-04-18 11:00Wczoraj (17 kwietnia) mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju wezwał służby do mieszkania, w którym przebywał jego ojciec. Będący w delegacji mężczyzna twierdził, że jego ojciec dostał zapaści i ma problemy z oddychaniem. Na miejscu okazało się, że wezwanie było bezpodstawne, a syn 73-latka zostanie ukarany.
2023-04-18 09:13W czwartek (13 kwietnia) w Sali Koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej w Jastrzębiu-Zdroju odbyło się uroczyste nadanie sztandaru Zakładowi Karnemu w Jastrzębiu-Zdroju. W uroczystościach udział wziął między innymi wiceminister sprawiedliwości Michał Woś oraz biskup pomocniczy Marek Szkudło.
2023-04-14 13:00Jak mówią policjanci: Policjantem jest się nie tylko w godzinach służby. To udowodnił mundurowy z Wydziału Prewencji, który w środku nocy zareagował na sygnał ze stacji paliw w Pawłowicach. Funkcjonariusz policji zatrzymał włamywacza.
2023-04-14 15:00Rusza budowa nowej siedziby Hospicjum Domowego. Tak ma wyglądać po zakończeniu prac [WIZUALIZACJA]
4258Jastrzębianin nadal poszukiwany. Zaginiony Damian Borkowski
4158Szymon Hołownia w Jastrzębiu-Zdroju: "Prezydent ma działać, a nie być długopisem premiera"
3790Zmiana lokalizacji przystanku na al. Piłsudskiego. Tymczasowo będzie naprzeciwko Urzędu Miasta
3291Zasnął podczas powrotu z pracy. Uderzył w latarnię...
2241"Kolej+" do kosza. Co dalej z pociągami w Jastrzębiu-Zdroju?
3Groźny wypadek w Rybniku, ucierpiał 16-latek. Sprawcą jastrzębianin
1Kolejna "skoszona" latarnia w Jastrzębiu. Kierujący zasnął...
1Dziś Dzień Kobiet. Wszystkim paniom składamy najlepsze życzenia!
1Dziś Środa Popielcowa - pierwszy dzień Wielkiego Postu. Dlaczego posypujemy głowę popiołem?
1Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuJastrzebie.pl i napisz nam o tym!
Wyślij alert