Siarka Tarnobrzeg

W końcu wygrana! GKS pokonuje Siarkę przy Harcerskiej (3:1)
0

Z 45-minutowym opóźnieniem rozpoczął się sobotni mecz przy ul. Harcerskiej pomiędzy GKS-em Jastrzębie a Siarką Tarnobrzeg. W pierwszej połowie kibice mogli być rozczarowani, za to druga im wszystko wynagrodziła. Gospodarze pokonali rywali 3:1.

2023-03-13 17:00 Autor: KB, źródło: gksjastrzebie.com
Podczas meczu odpalił świece dymne. Został zatrzymany
0

W sobotę (11 marca) piłkarze GKS-u Jastrzębie podejmowali przy Harcerskiej ekipę Siarki Tarnobrzeg. Tradycyjnie już spotkanie zostało zabezpieczone przez jastrzębskich policjantów. Podczas meczu jeden z kibiców odpalił świece dymne. Po zakończeniu spoktania został zatrzymany.

2023-03-13 11:00 Autor: KB, źródło: KMP Jastrzębie
Podział punktów w Tarnobrzegu. Siarka Tarnobrzeg 0:0 GKS Jastrzębie
0

Za nami mecz 5. kolejki 2. Ligi. W wyjazdowym spotkanie zespół GKS-u Jastrzębie zremisował z Siarką Tarnobrzeg 0:0. Kolejne spotkanie już w niedzielę, na Harcerskiej z KKS-em Kalisz.

2022-08-11 11:00 Autor: KB, źródło: GKS Jastrzębie
Przełamanie GKS-u w Tarnobrzegu
0

W meczu 13. Kolejki II ligi GKS Jastrzębie pokonał Siarkę Tarnobrzeg 2:0 po bramkach Kamila Adamka oraz Dominika Szczęcha.

2017-10-14 19:52 Autor: PS, źródło: gksjastrzebie.com