GKS 1962: co za druga połowa!

2013-11-16, Autor: mkor, źródło: GKS 1962
W meczu 16. kolejki IV ligi, GKS 1962 Jastrzębie rozgromił u siebie Górnika Pszów 5-0. Wszystkie gole padły w drugiej połowie spotkania.

Chociaż jastrzębianie przez całe spotkanie atakowali, to do przerwy było 0-0 i pachniało niespodzianką. Podziału punktów w tym meczu nikt nie brał jednak pod uwagę.Zwłaszcza, że swój mecz wygrała Iskra Pszczyna, więc strata punktów przez GKS wiązałaby się też z utratą pozycji lidera. Na szczęście, w drugiej połowie worek z bramki się rozwiązał.

Strzelanie zaczął Mateusz Wrana w 60. minucie gry. Potem dwie bramki dołożył Paweł Gryta i po jednej Tomasz Musioł oraz Paweł Sękowski

Zobacz fotogalerię z meczu

Dzięki wygranej 5-0 nad Górnikiem Pszów, zespół prowadzony przez Grzegorza Łukasika zdołał utrzymać 1. miejsce w tabeli. Poniżej przedstawiamy wyniki 16. serii gier. Jutro Forteca Świerklany zagra z Wisłą Ustronianka.