Paweł Gryta

0

GKS 1962: co za druga połowa!

W meczu 16. kolejki IV ligi, GKS 1962 Jastrzębie rozgromił u siebie Górnika Pszów 5-0. Wszystkie gole padły w drugiej połowie spotkania.

2013-11-16 00:00 Autor: mkor, źródło: GKS 1962
0

Zaczęli od pucharowej wygranej. Jak spiszą się w lidze?

W sobotę GKS 1962 Jastrzębie rozpoczyna batalię w IV lidze. Na razie podopieczni Grzegorza Łukasika zanotowali imponujący start sezonu, pokonując Płomień Czuchów 9-2. Mecz rozegrano w ramach podokręgowego pucharu Polski.

2013-08-09 00:00 Autor: mkor, źródło: GKS 1962 Jastrzębie
0

GKS wygrywa z Polonią Marklowice 3:0

Wczoraj jastrzębski GKS zmierzył się na własnym stadionie z Polonią Marklowice. Drużyna drugi raz z rzędu wygrała 3:0.

2013-06-23 00:00 Autor: mw; źródło: gksjastrzebie.com
0

Marne szanse na awans

Wczoraj piłkarze z GKS Jastrzębie zmierzyli się na własnym boisku z GKS Gwarkiem Ornontowice. Poniesiona porażka sprawiła, że szansa na awans do III ligi jest coraz mniejsza, bo do lidera jastrzębskiej drużynie brakuje już czterech punktów.

2013-06-09 00:00 Autor: mw
0

Trwa dobra passa. GKS wykrywa z Iskrą Pszczyna

Kolejny sukces odnieśli piłkarze GKS Jastrzębie, którzy w sobotę na wyjeździe pewnie pokonali Iskrę Pszczyna 2:1.

2013-05-27 00:00 Autor: mw; źródło: iskra.pszczyna.pl
0

Wiosenna klapa przy Harcerskiej

Wczorajszego spotkanie na stadionie przy Harcerskiej na pewno nie można zaliczyć do udanych. Piłkarzom GKS-u wyraźnie udzieliła się wydłużono zima tego roku, przez co na mecz wyszli jeszcze nie wybudzeni ze snu. Piłkarze Fortecy Świerklany świetnie wykonali założenia taktyczne przygotowane na ten mecz przez swego trenera Piotra Haudera, przez co odnieśli okazałe zwycięstwo.

2013-04-14 00:00 Autor: mw
0

\"Boiskowe frajerstwo\". GKS przegrywa na zakończenie rundy jesiennej

Jeszcze nie opadły emocje związane ze środowym meczem z Góralem Żywiec, a już piłkarzy GKS-u Jastrzębie czekała kolejna potyczka o ligowe punkty. Potyczka nieudana. W ostatnim meczu rundy jesiennej jastrzębianie przegrali na własnym boisku z Wisłą Ustronianka 1:2.

2012-11-10 00:00 Autor: Grzegorz Sekita
0

Mecz na szczycie nie zawiódł. GKS - Nadwiślan 2:2

Spotkanie lidera z wiceliderem czwartoligowej tabeli nie zawiodło. Kibice w Jastrzębiu czują jednak rozczarowanie. GKS na 10 minut przed końcem meczu prowadził 2:0, by ostatecznie zremisować 2:2. Wynik ten oznacza, że na fotel lidera wraca zespół z Góry.

2012-10-20 00:00 Autor: Grzegorz Sekita
0

GKS Jastrzębie: kolejne wysokie zwycięstwo

Kolejne wysokie zwycięstwo zanotowali piłkarze GKS-u Jastrzębie, którzy w trzeciej kolejce czwartoligowych zmagań pokonali na wyjeździe MRKS Czechowice-Dziedzice 5:0.

2012-08-18 00:00 Autor: Grzegorz Sekita