GKS gromi Górnika, hat-trick B. Pawliczka

W 28. kolejce ligi okręgowej GKS Jastrzębie rozgromił Górnika Pszów 6:1.

Początek spotkania nie zapowiadał tak pewnego zwycięstwa jastrzębian. W 26. minucie wynik meczu otworzył Artur Sobala i Górnik prowadził 1:0. Prawdziwy nokaut przeżyli piłkarze z Pszowa w ostatnich pięciu minutach pierwszej połowy. GKS po golach Błażeja Pawliczka, Bartłomieja Setlaka i Krzysztofa Knesza wyszedł na prowadzenie 3:1. Zaraz po zmianie stron podopieczni trenera Andrzeja Myśliwca podwyższyli na 4:1. Bramkę zdobył Adrian Kopacz. W końcówce spotkania dwa trafienia dorzucił Błażej Pawliczek i GKS pokonał Górnika 6:1.

Górnik Pszów - GKS Jastrzębie 1:6 (1:3)
1:0 - Artur Sobala (26), 1:1 - Błażej Pawliczek (41), 1:2 - Bartłomiej Setlak (44), 1:3 - Krzysztof Knesz (45), 1:4 - Adrian Kopacz (47), 1:5 - Błażej Pawliczek (82), 1:6 - Błażej Pawliczek (90)