GKS Jastrzębie wygrywa w ostatnim sparingu. Teraz pora na rozgrywki ligowe

W sobotę odbyło się ostatnie spotkanie sparingowe przed nowym sezonem. GKS Jastrzębie, który już za tydzień rozpocznie rozgrywki w II Lidze zmierzył się ze Skrą Częstochowa. Kiedy wydawało się, że w meczu padnie remis bramkę zza połowy boiska zdobył Jakub Kasperowicz. GKS wygrał to spotkanie 2:1.

Za nami ostatnie spotkanie sparingowe GKS-u Jastrzębie. Drużyna z Harcerskiej zmierzyła się ze Skrą Częstochowa. Praktycznie przez cały mecz utrzymywał się remis, ale w ostatniej akcji bramkę z własnej połowy zdobył zawodnik GieKSy. Mecz rozgrywany był systemem 4 x 30 minut.

Teraz pora na rozgrywki ligowe. Już za tydzień (17 lipca) GKS Jastrzębie zmierzy się na wyjeździe z Wisłą Puławy w ramach rozgrywek II Ligi.

GKS Jastrzębie - Skra Częstochowa 2:1

GKS Jastrzębie (I i II kwarta): Grzegorz Drazik - Nataniel Wybraniec, Mateusz Słodowy, Yevgeniy Zakharchenko, Dominik Klimkiewicz, Zawodnik testowany, Przemysław Lech, Dawid Szkudlarek, Farid Ali, Natan Wysiński (31. Kamil Jadach), Zawodnik testowany.

GKS Jastrzębie (III i IV kwarta): Paweł Budzyński - Kacper Kawula, Mateusz Słodowy (91. Nataniel Wybraniec), Jakub Kasperowicz, Salvador Pryka (105. Filip Moiczek), Krystian Kaczmarczyk (105. Joao Passoni), Daniel Szymczak, Remigiusz Borkała, Dariusz Kamiński, Kamil Jadach (91. Natan Wysiński), Daniel Stanclik.