GKS nadal nie stracił punktów w rundzie wiosennej

2015-04-04, Autor: mkor, źródło: GKS1962

GKS 1962 Jastrzębie zwyciężył z Skalnik Gracze w dzisiejszym pojedynku na ulicy Harcerskiej 2:0. Jest to tym samym już trzecie z rzędu zwycięstwo podopiecznych Grzegorza Łukasika w rundzie wiosennej.

Grający tego dnia w nowych strojach Jastrzębianie od pierwszych minut zepchnęli swojego rywala do defensywy i kontrolowali spotkanie stwarzając sobie wraz z kolejnymi minutami okazje do strzelenia gola. Tuż przed końcem pierwszej połowy udało się pokonać bramkarza gości, a piłkę w siatce umieścił Dawid Weis.

W drugiej połowie spotkanie wyglądało identycznie. Jedynego gola w tej części gry zdobył Kamil Jadach, który w swoim stylu w 75. minucie umieścił piłkę w długim rogu bramki Grzegorza Bąka.

GKS 1962 Jastrzębie - Skalnik Gracze 2:0 (1:0)

1:0 Weis, 39 min.

2:0 Jadach, 75 min.

GKS: Drazik - Zajączkowski (67. Mazurkiewicz), Pacholski (84. Kawula), Szymura, Lorenc, Kopacz (84. Kulawiak), Musioł, Gorzała, Weis, Hajczuk (67. Duda), Jadach.

Skalnik: G. Bąk – Bajor (55. Z Bąk), Sekunda, Ficoń, Kowalczyk, Parada, D. Płaza, Maryszczyk (82. M. Płaza), Studenny, Kozłowski (74. Wasilewski), Mroziński.