Grad bramek w sparingach GKS-u Jastrzębie

Dwa zwycięstwa odnieśli zawodnicy GKS-u 1962 Jastrzębie w środowe popołudnie, pokonując czwartoligowe Dąb Gaszowice i Odrę Centrum Wodzisław Śląski, strzelając rywalom w sumie aż dziewięć bramek.

Spotkanie z Dębem Gaszowice było bardzo jednostronnym widowiskiem. Już po czterech minutach gry GKS prowadził 2:0, a na listę strzelców wpisali się Tomasz Dzida i Wojciech Caniboł. Trzeciego gola dołożył Marcin Ruda. Po zmianie stron kolejne dwie bramki dołożył Dzida, kompletując w ten sposób hat-tricka. Dorobek strzelecki GKS-u uzupełnił jeszcze Kamil Szymura.

W drugim sparingu wynik spotkania tuż przed przerwą otworzył Daniel Szczepan, który trafił do bramki MKP w 43 minucie. W drugiej połowie piłkarze GKS-u trafili do bramki wodzisławian jeszcze dwa razy. Najpierw na 2:0 w 57 minucie podwyższył z rzutu karnego Kamil Jadach, a wynik w 85 minucie ustalił Szczepan.

GKS 1962 Jastrzębie - Dąb Gaszowice 6:1 (3:0)
1:0 - Tomasz Dzida (3 min.)
2:0 - Wojciech Caniboł (4 min.)
3:0 - Marcin Ruda (32 min.)
4:0 - Tomasz Dzida (65 min.)
4:1 - Goście (72 min., rzut karny)
5:1 - Kamil Szymura (79 min.)
6:1 - Tomasz Dzida (82 min.)

GKS : Kurzanowski (46. Szelong) - Mazurkiewicz, Czajkowski, Szymura, Weis (45. Hasior), Ali, Franc, Ruda, Gancarczyk, Caniboł, Dzida.

GKS 1962 Jastrzębie - Odra Centrum Wodzisław Śl. 3:0 (1:0)