HLB: drużyna OBI lepsza od ENERGO Rybnik

Kolejny sukces mają na swoim koncie zawodnicy drużyny OBI Jastrzębie-Zdrój. Tym razm piłkarze pokonali ekipę ENERGO Rybnik 5:2.

Mecz rozpoczął się pomyślnie dla zawodników z Jastrzębia, którzy po dziesięciu minutach gry prowadzili 2:0.

Odpowiedzią drużyny ENERGO Rybnik była bramka kontaktowa Dominika Knapika, ale jeszcze przed przerwą zawodnicy OBI dorzucili do swojego dorobku jedną bramkę i do szatni schodzili z korzystnym wynikiem dla siebie 3:1.

W drugiej połowie spotkania drużyna OBI Jastrzębie Zdrój nie pozwoliła wydrzeć sobie zwycięstwa i ostatecznie pokonała ENERGO Rybnik 5:2.

OBI Jastrzębie Zdrój – ENERGO Rybnik 5:2 (3:1)

Zdobywcy bramek: Marcin Maguda 3, Mateusz Wiącek 2 (OBI Jastrzębie Zdrój) Dominik Knapik, Hubert Szopa (EDF Rybnik)

Żółta kartka: Paweł Niedźwiecki (OBI Jastrzębie Zdrój).