III liga: Pniówek Pawłowice po remisie ze lezą Wrocław dopisuje do swojego dorobku kolejny punkt

2017-08-21, Autor: PS

Kolejny punkt na swoim koncie mają zawodnicy Jana Wosia. W niedzielne popołudnie piłkarze Pniówka zremisowali 3:3 z drużyną Ślęzy Wrocław.

Po słabszej pierwszej połowie w wykonaniu Pniówka znaczna część kibiców zgromadzonych na stadionie w Pawłowicach mogła zwątpić w jakąkolwiek zdobycz punktową. Wynik 0:2 do przerwy nie mógł napawać optymizmem.

15 minut przerwy i zmiany przeprowadzone w zespole gospodarzy wystarczyły by obraz gry uległ całkowitej zmianie. W drugiej połowie to piłkarze Jana Wosia przeważali i ostatecznie odrobili straty z pierwszej połowy.

PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE - ŚLĘZA WROCŁAW 3:3 (0:2)

0:1 - Matusik 11'
0:2 - Matusik 30'
1:2 - Szatkowski 47'
2:2 - Glenc 56'
2:3 - Firlej 68'
3:3 - Szatkowski (karny) 81'

Pniówek - Świerczek, Szary, Lalko (56'Antończak), Goik, Morcinek (90'Lach), Szatkowski, Herasymov, Kiljan (46'Witkowski), Gałecki (46'Gaszka), Przybyła, Glenc. Trener Jan Woś.

Ślęza - Malisz, Repski, Bohdanowicz (62'Firlej), Matusik (85'Traczyk), Kluzek, Jakóbczyk (74'Berkowicz), Jarczak, Molski, Łątka (71'Stempin), Wdowiak, Niewiadomski. Trener Grzegorz Kowalski.