Kolejny sparing za GKS-em. W Katowicach lepsi gospodarze (2:1)

2023-07-10, Autor: KB, źródło: GKS Jastrzębie

Za GKS-em Jastrzębie kolejny sparing. W sobotę ekipa z Harcerskiej zmierzyła się przy Bukowej z GKS-em Katowice. Lepsi okazali się gospodarze.

W meczu sparingowym rozegranym w Katowicach GKS Jastrzębie przegrał z pierwszoligowym GKS-em Kartowice 2:1. Gola dla gości strzelił Szymon Gołuch.

GKS Katowice - GKS Jastrzębie 2:1 (1:0)

GKS Jastrzębie (I połowa): Grzegorz Drazik - Bartosz Boruń, zawodnik testowany, Yevgeniy Zakharchenko, Krystian Mucha, Przemysław Lech, Wojciech Katus, Joao Guilherme, Szymon Kiebzak, zawodnik testowany, Ricardo Vaz.

GKS Jastrzębie (II połowa): Grzegorz Drazik (69. zawodnik testowany) - Szymon Nicpoń, Sebastian Rogala, Filip Kozłowski, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Farid Ali, Koki Togitani, Tymon Kłosowicz (69. Kamil Jadach), zawodnik testowany, Szymon Gołuch.

Kolejny sparing GKS Jastrzębie rozegra na wyjeździe w środę (12 lipca) z czeskim FC Hlucin.

Pełna fotogaleria ze sparingu >>TUTAJ<<.