Kontrowersyjna porażka hokeistów JKH GKS Jastrzębie

2016-10-29, Autor:

Drużyna jastrzębskich hokeistów przegrała w domowym spotkaniu z drużyną TatrySki Podhale Nowy Targ 2:3

Mecz dobrze rozpoczął się dla naszej drużyny. Pierwszą tercję zakończyliśmy prowadzeniem, gola zdobył Tomasz Kominek. W drugiej tercji gościom udało się wyrównać, ale jastrzębianie nie pozostali bierni i wyszli na prowadzenie po grze w podwójnej przewadze i indywidualnej akcji Leszka Laszkiewicza.

Porażka jest dotkliwa ze względu na to, ze jeszcze na sześć minut przed końcem spotkania jastrzębianie prowadzili 2:1, a prowadzenie stracili po kontrowersyjnym rzucie karnym podyktowanym dla gości oraz golu, gdy kij jednego z zawodników JKH został wyrzucony przez przeciwnika poza taflę.

JKH GKS JASTRZĘBIE - TATRYSKI PODHALE NOWY TARG 2:3 (1:0, 0:1, 1:2)