Kotwica za mocna. GKS przegrywa w Kołobrzegu (2:0)

2023-09-18, Autor: KB

Porażką 0:2 zakończył się mecz GKS-u Jastrzębie z Kotwicą Kołobrzeg. GKS spadł na przedostatnią pozycję w tabeli.

Piłkarze GKS-u Jastrzębie w sobotę zagrali w odległym Kołobrzegu. Rywalem była drużyna tamtejszej Kotwicy.

Mecz rozpoczął się punktualnie o 17:30.

Spotkanie w sporej części było wyrównane. Zarówno jedna, jak i druga drużyna miały swoje okazje. Kilka minut przed przerwą piłkarze gospodarzy wyszli na prowadzenie. Po wznowieniu gry, to również zespół Kotwicy ruszył do ataku, co przełożyło się na zdobycie drugiej bramki. GKS nie potrafił w tym meczu "ukłuć" rywali. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2:0.

Przed piłkarzami GKS-u sporo czasu na odpoczynek i zregenerowanie sił. Następny mecz w poniedziałek (25 września). GKS podejmie Olimpię Grudziądz.

Kotwica Kołobrzeg - GKS Jastrzębie 2:0 (1:0)

Kotwica Kołobrzeg: Krystian Michalski - Cezary Polak (81. Miłosz Skowronek), Łukasz Kosakiewicz, Filip Kozłowski (69. Jonathan Junior), Michał Cywiński (69. Kamil Kort), Tomasz Kaczmarek (90. Patryk Pytlewski), Aron Stasiak, Josip Soljić, Jakub Rzeźniczak, Piotr Witasik, Olaf Nowak (81. Michał Kozajda).

GKS Jastrzębie: Jakub Trojanowski - Sebastian Rogala (80. Daniel Szymczak), Filip Kozłowski, Yevgeniy Zakharchenko, Bartosz Boruń, Szymon Maszkowski (61. Ricardo Vaz), Karol Fietz (46. Kacper Zych), Joao Guilherme, Konrad Kargul-Grobla, Michał Bednarski (74. Szymon Gołuch), Szymon Kiebzak (73. Farid Ali).

16.  Stal Stalowa Wola 9 8 2 2 5 8-13 2 0 1 7-4 0 2 4 1-9 1 1 0 1 0 0-0
   GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 9 8 2 2 5 8-13 2 2 2 6-6 0 0 3 2-7 1 1 0 1 0 0-0
18.  Sandecja Nowy Sącz 9 5 1 2 6 6-13 1 0 1 3-2 0 2 5 3-11