Wiadomości

Panie pobiegły ulicami miasta

2015-06-01, Autor: pww
Ponad 600 kobiet stawiło się wczoraj na starcie II Jastrzębskiego Biegu Kobiet – Kobiety na 5+. Najlepsza uczestniczka przebiegła 5-kilometrowy dystans w nieco ponad 18 minut.

Najpierw formalności w biurze zawodów, później szybka rozgrzewka i punktualnie o 11.00 spod Urzędu Miasta w Jastrzębiu-Zdroju wyruszył tłum kobiet, biorących udział w II Jastrzębskim Biegu Kobiet.

Trasa wiodła Al. Piłsudskiego oraz Al. Jana Pawła II. Najszybsza zawodniczka – Ewa Kucharska z Pszczyny – pokonała 5-kilometrowy dystans w czasie 18:15. Drugie miejsce zajęła Agnieszka Cader (czas: 18:40), a na trzecim stopniu podium uplasowała się jastrzębianka, Aneta Suwaj (czas:18:56).

> II Jastrzębski Bieg Kobiet - Kobiety na 5+ na zdjęciach

Pogoda dopisała, a na stadionie czekało wiele atrakcji m.in. Biegusiowe Przedszkole czy Miasteczko Zabaw. Bo biegu panie mogły skorzystać z masażu oraz poprawić swój wygląd.