Sparingi: GKS 1962 Jastrzębie - MKS Kluczbork

Pierwsze zwycięstwo odnieśli zawodnicy GKS-u 1962 Jastrzębie podczas tegorocznych meczów sparingowych. Po golu testowanego Kacpra Czajkowskiego pokonali MKS Kluczbork 1:0.

Jedyna bramka tego spotkania padła w 35. minucie. Z rzutu wolnego dośrodkował Tomasz Dzida, piłkę przed bramkę zgrał Krzysztof Gancarczyk, a w bramce MKS-u umieścił ją mocnym uderzeniem z bliska Kacper Czajkowski.

Kolejny sparing GKS rozegra dzisiaj (niedziela) o godz. 11:00 z Unią Turza Śląska

MKS Kluczbork - GKS 1962 Jastrzębie 0:1 (0:1)
0:1 - Kacper Czajkowski (35 min.)

MKS :Kleemann (46. Majchrowski) - Kubiak, Nakrošius (46. zawodnik testowany), Brodziński (46. Gierak), Nitkiewicz (46. zawodnik testowany) - Zieliński, Bodziony (46. Nykiel), Fedota (46. Glanowski), Deja (46. zawodnik testowany), zawodnik testowany (46. Baraniak) - zawodnik testowany.

GKS (I połowa): Drazik – Zajączkowski, Pacholski, Czajkowski, Weis, Semeniuk, Jaroszek, Caniboł, Gancarczyk, Dzida, Pastuszak.

GKS (II połowa): Szelong – Mazurkiewicz, Czajkowski, Szymura, Kulawiak, Ali, Ruda, Kuś, Szczęch, Jadach, Szczepan.