Udana inauguracja obozu w wykonaniu lidera II ligi

W inaugurującym obóz przygotowawczy meczu sparingowym rozegranym w Rybniku-Kamieniu GKS 1962 pokonał trzecioligową Unię Turza Śląska 4:1.

Wynik spotkania otworzył w 27. minucie Wojciech Caniboł, który wykończył wrzutkę Kamila Jadacha. Na drugą bramkę kibice GKS-u musieli zaczekać do 67 minuty kiedy to piłkę w siatce Unii umieścił Daniel Szczepan. Dwie minuty później było już 3:0, a swojego gola zdobył Krzysztof Gancarczyk. Czwartą i zarazem ostatnią bramkę dla jastrzębian zdobył w 76. minucie Szczepan.

Zawodników z Turzy Śląskiej w tym spotkaniu było stać tylko na jedno trafienie, którego autorem był Dariusz Pawlusiński

GKS 1962 Jastrzębie - Unia Turza Śląska 4:1 (1:0)
1:0 - Caniboł (28 min.)
2:0 - Szczepan (67 min.)
3:0 - Gancarczyk (69 min.)
4:0 - Szczepan (76 min.)
4:1 - Pawlusiński (79 min.)

GKS: Szelong (30. Drazik, 62. Kurzanowski) – Mazurkiewicz (46. Zajączkowski), Czajkowski (30. Pacholski), Szymura (68. Czajkowski), Kulawiak (46. Weis), Semeniuk (46. Ali), Kuś (46. Jaroszek), Ruda (46. Caniboł, 78. Franc), Szczęch (46. Gancarczyk), Jadach (46. Dzida), Caniboł (30. Hasior, 52. Szczepan). Trener Jarosław Skrobacz

Unia:Paś (46. zawodnik testowany) – Zarychta ( 46. Chlebik), Lalko, testowany (10. Szymiczek), Glenc (46` Dudała), Dawid Pawlusiński (46. Danieluk), Dariusz Pawlusiński (46. Kuczok), Kostecki (65` Dariusz Pawlusiński), Musiolik (46. zawodnik testowany 51. Musiolik), Gładkowski (46. Goły), Hanzel (65. Gładkowski). Trener Józef Dankowski

Oceń publikację: + 1 + 2 - 1 - 0