Z Ostrawy bez zwycięstwa. Dziś ostatni mecz turnieju, na Jastorze

2023-08-18, Autor: KB

JKH GKS Jastrzębie zakończył "czeską" fazę turnieju RT Torax w Porubie bez zwycięstwa. Wczoraj podopieczni Roberta Kalabera przegrali z Jestrabi Prościejów 3:2.

W derbach jastrzębi lepsi okazali się zawodnicy z Prościejowa, którzy już w pierwszej tercji szybko objęli prowadzenie 2:0. Jeszcze przed przerwą bramkę dla JKH zdobył Pelaczyk.

Po przerwie wynik wyrównał Dominik Paś, ale w ostatniej tercji to zawodnicy z Prościejowa zadali ostateczny cios i wygrali spotkanie 3:2.

W poprzednim meczu w ramach turnieju JKH zmierzył się  RT Torax Poruba, gospodarze zwyciężyli 5:2. Teraz przed JKH ostatni mecz turnieju, rywalem JKH będzie Unia Oświęcim. Mecz ten, już dzisiaj (18 sierpnia) na Jastorze.

Przed zawodnikami z JKH teraz turniej w Pardubicach, a następnie dwa sparingi na Jastorze z Zagłębiem Sosnowiec i Spartakiem Dubnica. Ligę hokeiści z Jastrzębia rozpoczną 8 września również na Jastorze, meczem z Ciarko Sanok.